Bloodborne

Член од
1 ноември 2019
Мислења
357
Поени од реакции
356
Ова е сосема валидно решение, ПС4 сеуште добро држи цена поради недостаток на ПС5ки на пазарот, само да не испадне го купил за Бладборн па заиграл и други ПС игри :)
Јас мојот Про го зедов највеќе ради Анчартед, ТЛОУ и пар друга ексклузива во никој случај не за Бладборн, ама од сите тие само Бладборн ми е платинум :D .
После ексклузивите си продолжив да играм на него и го имам и ден денес, JB ми е а ПЦ немам земано нова конфигурација одаамна. Ми врши многу работа во тој поглед не се жалам.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.626
Поени од реакции
7.201
На кој емулатор ја играше Демон Соулс?
Има на Јутуб турторијал како се конфигурира во 60 фпс и во 120 фпс ма да 120 не би препорачал исто и reshade турторија ќе побараш ја и си ја правиш 1080 ХД.
Автоматски споено мислење:

Јас мојот Про го зедов највеќе ради Анчартед, ТЛОУ и пар друга ексклузива во никој случај не за Бладборн, ама од сите тие само Бладборн ми е платинум :D .
После ексклузивите си продолжив да играм на него и го имам и ден денес, JB ми е а ПЦ немам земано нова конфигурација одаамна. Ми врши многу работа во тој поглед не се жалам.
Сомо уште Блодборн ми остана од поновите од Фромсофт а не ми се фрлаат пари за конзола за само една игра ќе чекам најверојатно емулатор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom