Blink 182

Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Едни од омилените бендови .. жал ми е што се распаднаа.. и тешко да се вратат повторно ..
Ги обожавам First Date, All the Small Things, The Rock Show, I miss You, What's my Age Again.. итн итн итн .. :pipi:
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
:nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest:

Blink 182 официјално се враќаат. Ова е супер вест за сите што ги сакаат,a ако не верувате одете на http://www.myspace.com/blink182
:wink::wink:
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
749
Поени од реакции
54
Аааа и на овие им притребале пари па се враќаат или не можеле веќе да ја чуваат музиката во себе :wink: Порано ги слушав така, понекогаш, последно шо разбрав е дека тапанарот имаше несреќа нешто ама ете се опораел.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Еј снемавме пари,не најдовме работа како сите американци,ајде сите фанови купете го нашето цд,имаат убави песни али сите се враќаат за едно нешто за пари.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Никад не сум ги сакал. Ептен ми се лигуши некако....
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
Никад не сум ги сакал. Ептен ми се лигуши некако....
ако не ги сакате не оставајте коментари и не замарајте и ако не ги знаете што да ви правам кога не слушате вистинска музика него сте се навикнале само на поп и турбо фолк
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
It would be nice to have a blowjob from ur mom!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Super e ova imaat dobri i otkaceni pesni i uste pozakon spotovi :) ne slusam bas takov vid na muzika no za niv imam isklucok mnogu si gi sakam i bas mi e milo sto ke se vratat.
 
F

FallenHypaspist

Гостин
Штета што се враќаат....ќе има пак масовно перење на мозок...
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
ако не ги сакате не оставајте коментари и не замарајте и ако не ги знаете што да ви правам кога не слушате вистинска музика него сте се навикнале само на поп и турбо фолк
Ааа извини, ти беше тој Ха-Це панкерот што слуша Блинк Сто Дваес Осум.
Едит: Сто Осумдес Два биле :tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom