Bleach

  • Креатор на темата Господ
  • Време на започнување

The Silver Argent

Potatobrainer
Член од
21 април 2014
Мислења
17
Поени од реакции
6
Kolku vreme e bleach na Stand-by ? poso gi izgleav site epizodi na bleachget i site filmovi , ama spored google , veke dolgo vreme ne iskocile novi epizodi, i ocigledno nema pak da pocnat da davaat.:place:
 
2

~2A

Гостин
Kolku vreme e bleach na Stand-by ? poso gi izgleav site epizodi na bleachget i site filmovi , ama spored google , veke dolgo vreme ne iskocile novi epizodi, i ocigledno nema pak da pocnat da davaat.:place:
Мислам дека треба првин мангата да заврши ( според авторот би траела најмалце уште 2 години), па така да...
 

The Silver Argent

Potatobrainer
Член од
21 април 2014
Мислења
17
Поени од реакции
6
Мислам дека треба првин мангата да заврши ( според авторот би траела најмалце уште 2 години), па така да...
Mi se skrsi filmot sea :place: inace ova gifot so ti e , od koja serija/film e ? mi izglea prilicno nice, iako go lupna so tapata strana na mecot (y)
 
2

~2A

Гостин
Mi se skrsi filmot sea :place: inace ova gifot so ti e , od koja serija/film e ? mi izglea prilicno nice, iako go lupna so tapata strana na mecot (y)


Филмови досега има 3.
Аниме верзија има и мислам дека се 27 епизоди.
Мангата е прилично долга и одвај месечно излегува чаптер.
 

The Silver Argent

Potatobrainer
Член од
21 април 2014
Мислења
17
Поени од реакции
6


Филмови досега има 3.
Аниме верзија има и мислам дека се 27 епизоди.
Мангата е прилично долга и одвај месечно излегува чаптер.
A moze da mi pises ime? poso u skolo sum i ne go loadira komentarot na linux :facepalm:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.911
Поени од реакции
165
Што се не се издеси во Блич во задње време.
Хаос. Не се знае ни кој е жив ни кој е мртов.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom