Americans are not stupid at all!

Дали Американците се глупави???

  • Да

    Гласови: 105 81,4%
  • Не

    Гласови: 24 18,6%

  • Вкупно гласачи
    129

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Нееее ма кој рече дека се глупави?????:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Абе луѓе америка е најравиена економски политички итн земја во светот ама ја развиле европски мозоци американците знаци оние шо се native americnas ili born americans се глупи ко ку* америка ја вадат младите образовани кадри од европа и азија у америка да нема емигранти америка ќе пропадне од глупавост. и приметет го буш коа збори нешо само I'm realy sorry, this was a tragic and bad day for all of us yeah all of us and i really really sorry и уште три пати ќе го повтори истото тоа е јебига глупи се
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Го иам гледано повеќе пати, ама сеуште до солзи ме смее батето при крајот:

-The language they speak in Latin-America is Latin. True or false?
-The what?
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Старо е ова али сепак ЛОЛ...How many Eiffel Towers are there in paris? - I think about 10 :kesa:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Баш е старо ама и по толку гледања ќе те насмее браво за тој што го постира
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.425
Поени од реакции
7.790
abe od kaj znaete deka ovoa e istina. mozebi e laga, sirenje na nekoja glupa propaganda, a i da e stvarno tup covekot, ke se najde nekoj takov od(skoro) 400000000 lugje ke se najdat puno takvi, a kaj nas 30% od naselenieto ne znae da gi odgovori tie prasanja sto bea postaveni u klipot... taka da.. neznam koj e po tup...
 
Х

Ханзо

Гостин
Абе луѓе америка е најравиена економски политички итн земја во светот ама ја развиле европски мозоци американците знаци оние шо се native americnas ili born americans се глупи ко ку* америка ја вадат младите образовани кадри од европа и азија у америка да нема емигранти америка ќе пропадне од глупавост. и приметет го буш коа збори нешо само I'm realy sorry, this was a tragic and bad day for all of us yeah all of us and i really really sorry и уште три пати ќе го повтори истото тоа е јебига глупи се
Знаеш што кажа? Native Americans се Индијанците! Овие морониве се Европејци...Ирци, Германци, Англичани, сешто...
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Глупи се овие на клипот.
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
abe od kaj znaete deka ovoa e istina. mozebi e laga, sirenje na nekoja glupa propaganda, a i da e stvarno tup covekot, ke se najde nekoj takov od(skoro) 400000000 lugje ke se najdat puno takvi, a kaj nas 30% od naselenieto ne znae da gi odgovori tie prasanja sto bea postaveni u klipot... taka da.. neznam koj e po tup...
Па за разлика од нив сме ајнштајни....Ама темава е хумор да ај да се смееме не да се караме:smir:
 

Darth Malak

Blue is the Colour
Член од
16 октомври 2007
Мислења
153
Поени од реакции
5
Нив ги има многу и повеќето немаат образование и затоа не знаат основни работи:jaj:
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
GLUPI SE kako sakas kazi ..i edino pametno nesto sto im se desilo se mozocite na emigrantite definitivnooo
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Првото што ми дојде после ова пародија беше..и овие како гласачи стојат зад креаторите на светската полтика....овие не можат да распознаат wc даска од матична плоча бе..страшно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom