Adobe Photoshop - совети, туториали, помош

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Провери ПП и кажи што си направил. :)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Имаше еден пост со сериски за CS4 пишано на темава. :)
Џабе е за СS4 сериски, треба некој добар крак. Посебно ако имаш активна интернет конекција на секое пуштање ти го детектира серискиот ко невалиден.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Џабе е за СS4 сериски, треба некој добар крак. Посебно ако имаш активна интернет конекција на секое пуштање ти го детектира серискиот ко невалиден.
Ами нека побараат CS4 со крак ќе ја наредиме работата, они бараат сериски :toe:
П.С. Незнам ни што запнале за CS4-ка кога и CS3-ката е супер.

Јас ја користам оваа верзија на фотошоп и имам крак за неа. Кој сакa нека ја симне и нека ми пише ПП за кракот.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Ами нека побараат CS4 со крак ќе ја наредиме работата, они бараат сериски :toe:
П.С. Незнам ни што запнале за CS4-ка кога и CS3-ката е супер.

Јас ја користам оваа верзија на фотошоп и имам крак за неа. Кој сакa нека ја симне и нека ми пише ПП за кракот.
Ееее тоа да видиш. Само колку подобрувања има четворката за разлика од тројката. Јес да бара машина али боли глава од можностите што ги има. Тројката е мало дете во споредба со четворката.
Уште неможам да најдам ниеден пакет СS4 за ОS Х по торентиве:nesum:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Ееее тоа да видиш. Само колку подобрувања има четворката за разлика од тројката. Јес да бара машина али боли глава од можностите што ги има. Тројката е мало дете во споредба со четворката.
Уште неможам да најдам ниеден пакет СS4 за ОS Х по торентиве:nesum:
Е незнам, ја немам пробано CS4ка, али ме нервираат што они бараат фотошоп само за да исечат слика или незнам што (истото можат и у паинт да го направат) и што е уште посмешно стално морало да биде најновата верзија. После се жалат, незнаат да ја користат, немаат крак, им кочела итн итн...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Може ли некој да ми даде Serial Number за 7.0 .. Еве и слика видејте и кажејте што да пишам на тие работи..
Фала однапред:smir::helou:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Може ли некој да ми даде Serial Number за 7.0 .. Еве и слика видејте и кажејте што да пишам на тие работи..Фала однапред:smir::helou:
Друже, ѕирни ПП и кажи што си направил. :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Fala ba4ee !! MwAh:helou::back::pipi:Flezi na msn Dame pls.. ili addni me : ristovmsn@hotmail.com

Sky Driver (Даме) Ај ако може да ми дадеш Линк да го слегнам твојот Фотошоп..
И Одговори овде : ! Кога ке го слегнам како твојот = Фотошоп, ке ми кажеш како да правам по убави слики ?:pipi::back:дај линк и одговори со „ Да “ или „ Не “:back::pipi:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Fala ba4ee !! MwAh:helou::back::pipi:Flezi na msn Dame pls.. ili addni me : ristovmsn@hotmail.com

Sky Driver (Даме) Ај ако може да ми дадеш Линк да го слегнам твојот Фотошоп..
И Одговори овде : ! Кога ке го слегнам како твојот = Фотошоп, ке ми кажеш како да правам по убави слики ?:pipi::back:дај линк и одговори со „ Да “ или „ Не “:back::pipi:
Јас ја иам оваа верзија фотошоп. Ако ја симнеш пиши ми на мсн да ти го дадам и кракот за неа. А за тоа да ти покажам како се прават убави слики неможе туку така у 2-3 реченици да се објасни. Ќе ти дадам неколку примери па после види си со ефектите што и како... со тек на време... ако те интересира фотошоп би можел да научиш да скрпиш убава слика. :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Јас ја иам оваа верзија фотошоп. Ако ја симнеш пиши ми на мсн да ти го дадам и кракот за неа. А за тоа да ти покажам како се прават убави слики неможе туку така у 2-3 реченици да се објасни. Ќе ти дадам неколку примери па после види си со ефектите што и како... со тек на време... ако те интересира фотошоп би можел да научиш да скрпиш убава слика. :)
Фала:smir:( По после ке ја слегнам

Ами нека побараат CS4 со крак ќе ја наредиме работата, они бараат сериски :toe:
П.С. Незнам ни што запнале за CS4-ка кога и CS3-ката е супер.

Јас ја користам оваа верзија на фотошоп и имам крак за неа. Кој сакa нека ја симне и нека ми пише ПП за кракот.
„оваа“ и после дека да одам ? одам на синото download и после незнам дека ојдех и одма нешто се слегна !..Ај сикте* ај:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom