acer liquid 4c

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,iskustva,mislenja,dobri i loši strani na ovoj telefon,,
,,,vaši konstatacii za ovoj model na mobilen,,
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,,alooooooooo,,poznavachi ne zaebavajte ,,,javuvajte se i kazhuvajte ,,,shto i kako e so telefonot oti mi faka oko,,ama vie pomladive se razbirate poeke vo ovie raboti,,
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
прати линк за конкрентно кој телефон се работи ликвид 4ц не ми јавува мене дека постои ....
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,moja greshka,,:facepalm:,,,,,:icon_mrgr:,,

ACER LIQUID Z4[DOUBLEPOST=1405419578][/DOUBLEPOST]moja greshka,,,,:facepalm:,,,,,:icon_mrgr:,,,

ACER LIQUID Z4[DOUBLEPOST=1405419682][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1405419715][/DOUBLEPOST]
прати линк за конкрентно кој телефон се работи ликвид 4ц не ми јавува мене дека постои ....
:facepalm:,,,,vidi gore,,,
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Е сеа ксжи уше колку пари ќе го земаш...
Sent from my RM-820_nam_att_100 using Tapatalk
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,,za neceli 500 denari,,,so prodolžuvanje na dogovor , a nemislam da menjam provajder,,,[DOUBLEPOST=1405454154][/DOUBLEPOST]
Е сеа ксжи уше колку пари ќе го земаш...
Sent from my RM-820_nam_att_100 using Tapatalk
,,,,
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Телефонов не е од најнова генерација но за парите сигурно вреди...
Sent from my RM-820_nam_att_100 using Tapatalk
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,princ blagodaram za odgovorot,,,(y),,
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Што бараш од еден телефон? Сакаш само да се фалиш дека имаш смарттелефон со андроид или ? Ако ти е за тоа телефонот е супер. За се останато само ќе се нервираш.

Кога ќе му ставиш на овој 10 апликации готово, ќе те тури од нервози. Ќе ти биде бавен како трактор.[DOUBLEPOST=1405454930][/DOUBLEPOST]И звучникот му е премнгоу слаб. Сите се жалат дека не се ни слуша кога ѕвони.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,aha samo za čatalenje mi , e,,vidi ,,,prašav ubavo,a odgovaraš neubavo,e ne e ubavo taka,,,;),,
Што бараш од еден телефон? Сакаш само да се фалиш дека имаш смарттелефон со андроид или ? Ако ти е за тоа телефонот е супер. За се останато само ќе се нервираш.

Кога ќе му ставиш на овој 10 апликации готово, ќе те тури од нервози. Ќе ти биде бавен како трактор.[DOUBLEPOST=1405454930][/DOUBLEPOST]И звучникот му е премнгоу слаб. Сите се жалат дека не се ни слуша кога ѕвони.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
,,,aha samo za čatalenje mi , e,,vidi ,,,prašav ubavo,a odgovaraš neubavo,e ne e ubavo taka,,,;),,
Не, види ти. Баш е убаво одговорено. Ти кажав, не очекувај ништо посебно. Ако прочиташ на гсм арена во коментарите ќе ти биде јасно за каков телефон станува збор.

На кој вифи му откажало на кој екран, на кој звучник. И тоа пази тоа се само хардверски проблеми со телефонот, а за софтверот на таков слаб телефон не ни очекувај нешто подобро.

Дај кажи на кој оператор си и до колку можеш да си дозволиш за нов телефон. Ќе најдеме нешто подобро можеби.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,e takov odgovor i sovet barav,,dobro e se popravi,,:icon_mrgr:,,,(y),,

,,inaku se raboti za neceli 500 denari ,,,vo mobimak,,so site popusti cirka 350 den.
,,,pa jebi.ga za tie pari nema ni vo kina,,,:D,,,

,,,a inaku za moive godinki/starski/,,,ke bide super mi faka oko toa šo pišuva gore acer,,,:ROFLMAO:
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
,,,e takov odgovor i sovet barav,,dobro e se popravi,,:icon_mrgr:,,,(y),,

,,inaku se raboti za neceli 500 denari ,,,vo mobimak,,so site popusti cirka 350 den.
,,,pa jebi.ga za tie pari nema ni vo kina,,,:D,,,

,,,a inaku za moive godinki/starski/,,,ke bide super mi faka oko toa šo pišuva gore acer,,,:ROFLMAO:
ако може да кажеш уште што други понуди за мобилни телефони имаш... :?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
,,,e takov odgovor i sovet barav,,dobro e se popravi,,:icon_mrgr:,,,(y),,

,,inaku se raboti za neceli 500 denari ,,,vo mobimak,,so site popusti cirka 350 den.
,,,pa jebi.ga za tie pari nema ni vo kina,,,:D,,,

,,,a inaku za moive godinki/starski/,,,ke bide super mi faka oko toa šo pišuva gore acer,,,:ROFLMAO:
,,,Ако со во т-мобиле,,, нели имаш можност да си,,,,купиш телефон на рати,,,,:D. Кажи,,,на која претплата си :icon_mrgr:,,,,да видиме,,,,

:pos::pos::pos::pos::pos:

,,,,

:icon_lol:
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.843
Поени од реакции
29.600
,,,nemozhe na rati,,,famili paket,,:icon_mrgr:,,,a i nebil tolku star po starost,od ovaa godina april spored gsm arena,,:D,,,
,,,ama i vie neshto da ste vo greshka ,,,,bidejki ima drug model,E310C4,,,,a ovoj e Z4,,pa i nema tolku loshi kvalifikacii ,,,zlatna sredina,,:ROFLMAO:,,,aj ke vidam sho da praam,,

,,,i na dvajcata fala za sovetite ,i vnimanieto,,,,,:icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom