A State of Trance

  • Креатор на темата Torchyrus
  • Време на започнување
T

Torchyrus

Гостин
На сите ќе ни треба по една ваква, полека-полека, денар по денар .. :D



Btw Армин и Маркус Шулц ја објавија химната за 600ката. Ланешната за 550ката, што ја скоцкаа W&W помоќно ми звучеше некако ..

И јас го средив моето тегло сеа останува уште да го наполнам ... Иначе мислам дека не е сигурно дека таа ќе биде химна .. ќе видиме во четврток за сигурно ..
 
T

Torchyrus

Гостин
ХИМНАТА........ Лани беше појака годинава е Рајел стајл ... добра е трака ама за химна шо знам ...Иначе цела епизода сум :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: една од најјаките епизоди годинава без сомнение после објавувањето на химната 6-7 траки со ред :vozbud::vozbud::vozbud: се тресам едвај се смирив ... еве го сега кажува Мадрид нов град за АСОТ ..
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Денис Шепард доделува 3 guestlist влезници. Шернете му го постот за АСОТ 600 Бугарија и искуцајте еден мотивационен коментар, зошто вие би требало да сте добитникот. Пробајте, може ќе ви се посреќи .. :D:D

https://www.facebook.com/dennissheperd?group_id=0
 
T

Torchyrus

Гостин
Денис Шепард доделува 3 guestlist влезници. Шернете му го постот за АСОТ 600 Бугарија и искуцајте еден мотивационен коментар, зошто вие би требало да сте добитникот. Пробајте, може ќе ви се посреќи .. :D:D

https://www.facebook.com/dennissheperd?group_id=0
Пробав ама коа гледам какви други коментари има ... :confused:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Ах ланј апот за Мумбај .. Овие се единствени со Ренк1 у состав :place:




Бтв, некој од вас има порачано билети онлајн ?? Јас имам проблем, ми ги одбива електронската и кредитната картичка .. Ми вади начинот на плаќање е недостапен.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
И мене ми се иде на АСОТ :(
Али би се задоволил и со Tomorrowland :D
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.134
Поени од реакции
8.927
Лани бев во депресија 1 недела кога дознав дека го откажаа а се ми беше испланирано. Не сакам да се изгорам пак овој март!

П.С дали некој од вас веќе има купено карта ?
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Zedd , Пишав два поста погоре (Y u no read me :icon_mrgr:) јас земав т.е. добив билети :cool: .. Инаку сумњам и не ми се верува да се повтори српското сценарио. Читам дека продажбата на билетите одела добро и веќе достигнаа цена од 60 лева (а почнаа од 45).

Ај еден поззз од Фери

 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.134
Поени од реакции
8.927
Zedd , Пишав два поста погоре (Y u no read me :icon_mrgr:) јас земав т.е. добив билети :cool: .. Инаку сумњам и не ми се верува да се повтори српското сценарио. Читам дека продажбата на билетите одела добро и веќе достигнаа цена од 60 лева (а почнаа од 45)
Го видов постот, но мислев дека ти сакаш да го добиеш тој поклон а не дека веќе си го добил (не знам да тагирам во текст па ти одговарам вака) ;) Доколку немам обврски ке одам и јас ке пишам овде секако. За цената мислам дека не е многу 60 лева, на Черното Море секоја година плакам по 50 левови влез
 

Kajgana Shop

На врв Bottom