100 македонски романи кои мора да ги прочиташ во животот

Член од
21 август 2014
Мислења
44
Поени од реакции
10
Последната алка. Преубава книга од Арсиќ Стојан. Сметам дека вреди да се прочита. Кој ја има прочитано знае колку е добра.
 
На врв Bottom