1:0 за тепаните

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.580
Поени од реакции
2.583
Нема што да должам, секојдневна сцена од школото... кретенче гледа девојки и автоматски напаѓа некој слаб кој нема да му врати... ама навидум слаб и навидум...


втора верзија со included critical :P

 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.377
Поени од реакции
2.521
хах го гледав клипот у другата тема пред 10тина минути ама стварно е јак.. овој буквално го тресна од земја! хаха сака да се праи фраерче кускулево амам како си го доби.. ни сам не е свесен : )
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.670
Поени од реакции
21.226
Некој нека го симне клипов и нека го аплоудира на друг сајт. Youtube ревносно ги бришат сите верзии на видеово со брзина на светлината.


Иначе - POWER TO THE FAT!
 
А

Антоние

Гостин
:')


Пораката е прекратка. Ве молиме зголемете ја пораката на 4 карактери (букви).
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
12.604
Поени од реакции
26.160
Наравоучение: Задевај се со послабите, и ќе завршиш деформирано.
 
P

Peaceful Anger

Гостин
леее колку ми се напраи мерааак :vozbud:

пс: кога успеа да го избришат само шо го глеав и уше еднаш неможам
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Халк џуниор? Браво за буцкишот.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
906
хаха абе и кај нас има еден ваков у клас..само не е дебел..висок и развиен..и многу мирен..ние му палиме шамари некад на шала...али он не не траќа од земја...ама какви клоци мава аууууу од земја ме има кренато...
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.377
Поени од реакции
2.521
хаха абе и кај нас има еден ваков у клас..само не е дебел..висок и развиен..и многу мирен..ние му палиме шамари некад на шала...али он не не траќа од земја...ама какви клоци мава аууууу од земја ме има кренато...
хахахах колку метра те издигна...
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
хахаха како го издигна од земја
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
906
хахахах колку метра те издигна...
не се шибам...20 сантима сигурно...после моеше комотно воз под нозе да ми помине..ами па на другиве ехеееее..едно мало шо иаме у клас..како го поткачил јајцата му ги сплескал..трагедии бешее...
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
... како на брат му шо му ја скршија кичмата.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.434
Поени од реакции
9.675
хахахахахаха до тропна од земја! па и тој на кој нашол шанкуре да му се прај. Ем 20 кила со се кревет е па уште се сили :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom