„Твоја“ партија

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.404
Поени од реакции
7.855

Реанимација на темата :icon_lol:
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.263
Поени од реакции
18.084

Реанимација на темата :icon_lol:
Ах како би сакал да влези оваа во парламент заедно со Апасиев, кое јадење гомна ќе биде. :D

Можеби сите ја мразиме Најчевска, ама има мадиња и си шлапа шо ќе и текне кај ќе и текне.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.404
Поени од реакции
7.855
Ах како би сакал да влези оваа во парламент заедно со Апасиев, кое јадење гомна ќе биде. :D

Можеби сите ја мразиме Најчевска, ама има мадиња и си шлапа шо ќе и текне кај ќе и текне.
Па не е шлапање, она на Шаше Политико и сл на него е шлапање, Најчевска настапува со изграден став, кој често и мене не ми се бендисва ама барем го има, е нејзин и не отишла во штабот да и го кажат.

Не се сеќавам од каде беше дискутирана, може во bonbite или некој транскрпит кога Груевски кажа(л) отворено дека е најдобар кадар за на чело на Антикорпуциска, но не може да се контролира и дека веројатно ќе правела проблеми секаде т.е ќе си ја брка работата.
Поубава реклама здравје :icon_lol:
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Ах како би сакал да влези оваа во парламент заедно со Апасиев, кое јадење гомна ќе биде. :D

Можеби сите ја мразиме Најчевска, ама има мадиња и си шлапа шо ќе и текне кај ќе и текне.
Мислам дека нема мадиња... :)
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.044
Поени од реакции
8.262
Торте бара гласови и продава памет, ма да му наебам све по список во фамилија и пошироко, тоа говно што арогантно им се курчеше и ги пцуеше тие старците што протестираа кога се распродавше некогашна Македонија.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.404
Поени од реакции
7.855
Торте бара гласови и продава памет, ма да му наебам све по список во фамилија и пошироко, тоа говно што арогантно им се курчеше и ги пцуеше тие старците што протестираа кога се распродавше некогашна Македонија.
Тоа со арогнација и пцуење прифаќам, се сеќавам видов нешто и се испонаша идиотски ептен, не знам ни како се нашол таму ни шо qr барал, сеедно... е сеа пошто ги спомна тогашните настани ме интересира како тоа од толку многу јаки млади, арслани патриотишта, чеда на Александар и Гоце, само пензионери имаше шо дремеа по тие протести за името?
Нема врска партиска определеност, чисто патритоизам, е во прашање.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.044
Поени од реакции
8.262
Тоа со арогнација и пцуење прифаќам, се сеќавам видов нешто и се испонаша идиотски ептен, не знам ни како се нашол таму ни шо qr барал, сеедно... е сеа пошто ги спомна тогашните настани ме интересира како тоа од толку многу јаки млади, арслани патриотишта, чеда на Александар и Гоце, само пензионери имаше шо дремеа по тие протести за името?
Нема врска партиска определеност, чисто патритоизам, е во прашање.
дечко, со дефукусирања кур ќе играш со некој друг, не со мене. Ги изеде говната, се стави на зидот на срамот, заврши тој за многу луѓе,.... а баш имав позитивно мислење за него ради времето кога беше заедно со Ѓорѓе Марјанович во Лига за Демократија.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.404
Поени од реакции
7.855
дечко, со дефукусирања кур ќе играш со некој друг, не со мене. Ги изеде говната, се стави на зидот на срамот, заврши тој за многу луѓе,.... а баш имав позитивно мислење за него ради времето кога беше заедно со Ѓорѓе Марјанович во Лига за Демократија.
Твој е курот не мој, ти го спомна настанот, јас само се надоврзав. Него пак не ми одговори, а прилично е легитимно прашањето...
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.044
Поени од реакции
8.262
Твој е курот не мој, ти го спомна настанот, јас само се надоврзав. Него пак не ми одговори, а прилично е легитимно прашањето...
не битно е прашањето ниту е лигитмно, тој се изглупира за сите пари без разлика дали биле деовци, млади или бебиња.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.404
Поени од реакции
7.855
не битно е прашањето ниту е лигитмно, тој се изглупира за сите пари без разлика дали биле деовци, млади или бебиња.
И тоа како е битно, јас прифаќам дека се изглупира Тортевски. Е сеа лошо е шо одговорот на моето прашање ќе го дефинира квазипатриотизмот во Македонија.
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.044
Поени од реакции
8.262
И тоа како е битно, јас прифаќам дека се изглупира Тортевски. Е сеа лошо е шо одговорот на моето прашање ќе го дефинира квазипатриотизмот во Македонија.
бадијала напинаш, темава не е квазипатриотизмот во Македонија.
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.404
Поени од реакции
7.855
бадијала напинаш, темава не е квазипатриотизмот во Македонија.
Тортевски е подобар кандидат од било кој носител на листа на СДСМ/ДПМНЕ во било која ИЕ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom