„Курва“ во кревет

M

Macedon1um

Гостин
lol nemalo

Kako da gi narekuvame ovie mazenive ili vo vrska sto im prodavaat prikazni doma na mazite/deckovcite, a na strana se pleskaat so drugi. Merakliki ili kako ?
 
Член од
12 август 2020
Мислења
65
Поени од реакции
68
lol nemalo

Kako da gi narekuvame ovie mazenive sto im prodavaat prikazni doma na mazite, a na strana se pleskaat so drugi. Merakliki ili kako ?
Па мераклики,курви,ороспии,недолични жени,инфлуенсерки,промотерки...има баш голем број на називи
 
C

CoolIris

Гостин
lol nemalo

Kako da gi narekuvame ovie mazenive ili vo vrska sto im prodavaat prikazni doma na mazite/deckovcite, a na strana se pleskaat so drugi. Merakliki ili kako ?
А како ги нарекуваме женетите мажи или мажите во врска што продаваат приказни дома на жените/девојките, а на страна се плескаат со други? Мераклии, фраери или како?

И дали инфлуенсерите и промотерите се недолични мажи?!
 
Член од
16 август 2018
Мислења
385
Поени од реакции
510
А како ги нарекуваме женетите мажи или мажите во врска што продаваат приказни дома на жените/девојките, а на страна се плескаат со други? Мераклии, фраери или како?

И дали инфлуенсерите и промотерите се недолични мажи?!
Курвари.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
65
Поени од реакции
68
А како ги нарекуваме женетите мажи или мажите во врска што продаваат приказни дома на жените/девојките, а на страна се плескаат со други? Мераклии, фраери или како?

И дали инфлуенсерите и промотерите се недолични мажи?!
Домаќини луѓе што се 24/7 преокупирани со работа :zloo::lolzz:
 
C

CoolIris

Гостин
Домаќини луѓе што се 24/7 преокупирани со работа :zloo::lolzz:
Така и мислев дека ќе ми одговориш пиле, не очекував ништо поразлично :(. Претпоставувам дека не успеа ниту да го сфатиш значењето на моите реченици.:)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
А како ги нарекуваме женетите мажи или мажите во врска што продаваат приказни дома на жените/девојките, а на страна се плескаат со други? Мераклии, фраери или како?

И дали инфлуенсерите и промотерите се недолични мажи?!
Мераклии, пичкари, женскароши. ;)
 
Член од
12 август 2020
Мислења
65
Поени од реакции
68
Така и мислев дека ќе ми одговориш пиле, не очекував ништо поразлично :(. Претпоставувам дека не успеа ниту да го сфатиш значењето на моите реченици.:)
Женска мојот одговор беше саркастичен,а што толку ти се запали на овие коментари,не знам.
 
Член од
2 декември 2019
Мислења
61
Поени од реакции
44
Сакам да биде ороспија во кревет и да ми ги крева сафрите.
 
Член од
12 август 2020
Мислења
65
Поени од реакции
68
Сакам да биде ороспија во кревет и да ми ги крева сафрите.
Сафрите лесно се креваат,на пример ако кажам дека негде сум ја излупала колата или купила штикли,а за леб немаме :pos:
 
Член од
2 декември 2019
Мислења
61
Поени од реакции
44
Сафрите лесно се креваат,на пример ако кажам дека негде сум ја излупала колата или купила штикли,а за леб немаме :pos:
Е да ама јас не знам како изгледа тоа бидејќи имам многу кеш и не ми е гајле ако потрошила на штикли и облека, доколку парчињата и стојат секси секако.

Сафрите ми се креваат само ако е ороспија во кревет.
 
M

Macedon1um

Гостин
А како ги нарекуваме женетите мажи или мажите во врска што продаваат приказни дома на жените/девојките, а на страна се плескаат со други? Мераклии, фраери или како?

И дали инфлуенсерите и промотерите се недолични мажи?!
Во наше село ебачи ги викаме, кај вас во градојте бед бој изгледа ги викате не сум сигурен :icon_lol:

За инфлуенсер/ки и промотер/ки реков јас да не ги мешаме во темава, тоа си се веќе модерни професиии од кои доста луѓе поштено си заработуваат
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Во наше село ебачи ги викаме, кај вас во градојте бед бој изгледа ги викате не сум сигурен :icon_lol:

За инфлуенсер/ки и промотер/ки реков јас да не ги мешаме во темава, тоа си се веќе модерни професиии од кои доста луѓе поштено си заработуваат
Замисли ќерка на таков како вика за татко и......како се фали со титулата на татко и.
Нема полошо од тоа да прекршиш договор...толку е од муабетот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom