проблематичен ученик vs психолошка служба

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Јбг мангуп што пишува на форум нема ама тоа е, инаку знам фраери надвор од час а на час си беа со четворки-петки. Така да мангуп кај што треба на час како што треба и пак ќе си мажиште пред девојчината што од кога ќе завршите нема ни здраво да ти викаат...

ПС вакви тролови има со лопата да ги риниш. Не, не си ни фраер чим си седнал да тролаш, фраерите сега се надвор и со 5-10 девојчина седат во кафич и има фантазираат муабет да им се навлажната гаќичките а не ко тебе да измислуваат приказни на форум.
 
Член од
1 мај 2015
Мислења
477
Поени од реакции
657
Добро е барем што си свесен за својте постапки. Но немаш желба да се промениш за едно 5 години тука ќе прашуваш како може да одбегнам затворска казна, тоа се така започнува. Не знам која ти е целата и причината за вакви постапки доколку мислиш дека ќе импресионираш некое девојче или некое друштво на ваков начин во голема заблуда си, и си трганат на погрешен пат.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.739
Поени од реакции
7.552
Прав фраер не признава дека е фраер. Не се фали дека е фраер. :anco:
 

Jolene

принцеза
Член од
31 март 2014
Мислења
151
Поени од реакции
398
[que="Jolene, post: 7520205, member: 72657"]Само будала одбива да се промени, не се секирај со таквото однесување и после 20 години ќе си бидеш ист мизерник :D.
Зш мизерник не сум мизерник фраер сум[/quote]
Ок ај не си мизерник, ама не си ни фраер. Многу си смотан за да си фраер. Ти кажаа другите зошто.
 
Член од
1 октомври 2015
Мислења
31
Поени од реакции
10
Зш мизерник не сум мизерник фраер сум
Ок ај не си мизерник, ама не си ни фраер. Многу си смотан за да си фраер. Ти кажаа другите зошто.[/quote]
Не како смотан тие што ме знаат не мислат така
 
T

templar55

Гостин
Имам проблем на часовите не сум внимателен изигравам фраер во понеделник класната веројатно ќе ме прати кај службата па тие родител ќе викаат кога ќе слушнат моите косата ќе им се крени. Се тепам на часови се инаетам со професори имамм неоправдани, совет како да го избегнам тормозењето од службата
Врати се назад во времето и кажи му на татко ти да користи кондоми.
 

Jolene

принцеза
Член од
31 март 2014
Мислења
151
Поени од реакции
398
Ок ај не си мизерник, ама не си ни фраер. Многу си смотан за да си фраер. Ти кажаа другите зошто.
Не како смотан тие што ме знаат не мислат така
Или те лажат или и тие се како тебе па неможат да видат :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom