добитници на зелена карта ако имате прашања прашајте овде :)

Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.393
Поени од реакции
5.260
Со таков став и однос, тешко помош од овде, а и секаде :)
 
V

vdonev

Гостин
OK фала за подршката само потврдувате каква нација сме, злобна.
Поздрав.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.266
Поени од реакции
3.619
Муабетот ми беше да не е малку касно за почнување на постапка, ама ти си знаеш... плус помалку чудно ми е да не си на некој спам залетан во стилот еве те избравме ама плати ххх долари за продолжување на постапката...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom