добитници на зелена карта ако имате прашања прашајте овде :)

Дискусија во форумот 'Македонска дијаспора' започната од maril, 10 март 2017.

 1. Jedah

  Jedah

  Член од:
  4 јануари 2008
  Мислења:
  1.376
  Допаѓања:
  1.717
  Со таков став и однос, тешко помош од овде, а и секаде :)
   
 2. vdonev

  vdonev Гостин

  OK фала за подршката само потврдувате каква нација сме, злобна.
  Поздрав.
   
 3. ShakaZulu

  ShakaZulu " Тој Сум Бре "

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  2.940
  Допаѓања:
  3.059
  Муабетот ми беше да не е малку касно за почнување на постапка, ама ти си знаеш... плус помалку чудно ми е да не си на некој спам залетан во стилот еве те избравме ама плати ххх долари за продолжување на постапката...
   

Сподели преку: