Што јадете во моментов? (фото)

H

Hyperion VI

Гостин
Види Гурман,ова можеби е офтопик,но јас за моите пари ќе си јадам кај сакам,па дури и дома(рацете не ми се фатени).
Ама јас да се расправам со салатарка,затоа што сум го искористил женското WC.
Све и објаснив културно дека имам проблем со бубрегот,а во моментот беше слободно само тоа ? Fck
На крајот конобарот ги изеде гов@ната после направена сметка 2000 и више и јас буквално му фрлив крпи(за судопер) во фаца,кои претходно ги купив од уличен продавач(спакувани)
И нема да остане само на тоа.
Ќе им го е@ам матерот.
За мои пари никој не смее да ме прави будала.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.268
Види Гурман,ова можеби е офтопик,но јас за моите пари ќе си јадам кај сакам,па дури и дома(рацете не ми се фатени).
Ама јас да се расправам со салатарка,затоа што сум го искористил женското WC.
Све и објаснив културно дека имам проблем со бубрегот,а во моментот беше слободно само тоа ? Fck
На крајот конобарот ги изеде гов@ната после направена сметка 2000 и више и јас буквално му фрлив крпи(за судопер) во фаца,кои претходно ги купив од уличен продавач(спакувани)
И нема да остане само на тоа.
Ќе им го е@ам матерот.
За мои пари никој не смее да ме прави будала.
,,, se toa ok Hyperion , ama kako vikaat , predi da go ispratiš pismoto podobro neka prenoći doma , pa sabajleto isprati go,,, (y)
Автоматски споено мислење:

IMG_20210304_171449851~2.jpg
,,,spanakj svaren so mleko , pileshko na kocki , razni mirodii po zhelba , izrendan kashkaval odozgora i seto toa potpecheno vo rerna,,,
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.710
Поени од реакции
6.848
Види Гурман,ова можеби е офтопик,но јас за моите пари ќе си јадам кај сакам,па дури и дома(рацете не ми се фатени).
Ама јас да се расправам со салатарка,затоа што сум го искористил женското WC.
Све и објаснив културно дека имам проблем со бубрегот,а во моментот беше слободно само тоа ? Fck
На крајот конобарот ги изеде гов@ната после направена сметка 2000 и више и јас буквално му фрлив крпи(за судопер) во фаца,кои претходно ги купив од уличен продавач(спакувани)
И нема да остане само на тоа.
Ќе им го е@ам матерот.
За мои пари никој не смее да ме прави будала.
Така е, со твои пари што сакаш ќе правиш. Само прашав, не дека многу често сум одел таму, сум каснал два-три пати ќуфте кебап.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom