Што физички ги воодушевува жените?

D

dystopian

Гостин
ништо, единствено чаре е ракавици да носам лето/зима кога се запознавам со некоја... друго нема.
 
D

devojcence

Гостин
da ti preporacam dobri kremi za race :))
--- надополнето: Nov 29, 2011 11:54 PM ---
kozemticki salon ??
 
D

dystopian

Гостин
da ti preporacam dobri kremi za race :))
--- надополнето: Nov 29, 2011 11:54 PM ---
kozemticki salon ??
Ма состојбата им е одлична, али формата е проблемот. Не би рекол дека имам посебно привлечни дланки. А тоа според темава е дилбрејкер кај женскиот род. :(
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
И јас гледам раце, ама не дланки него подлактици. А најмногу ме воодушевуваат широки раменици и убав грб :love:
 
Член од
22 август 2011
Мислења
326
Поени од реакции
346
Ма состојбата им е одлична, али формата е проблемот. Не би рекол дека имам посебно привлечни дланки. А тоа според темава е дилбрејкер кај женскиот род. :(
Ништо тогаш, си наебал.:свиркам:
 
D

devojcence

Гостин
znaev znaev deka mora nesto da ima kaj tebe sto necini , znaev deka ne postoi sovrsenstvo :)))))
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
И јас гледам раце, ама не дланки него подлактици. А најмногу ме воодушевуваат широки раменици и убав грб :love:
Me me me me me :vozbud:
Сите 3 услови ги исполнувам :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.287
Поени од реакции
15.484
И јас гледам раце, ама не дланки него подлактици. А најмногу ме воодушевуваат широки раменици и убав грб :love:
Се прашувам како ли го забележуваш убавиот грб кај машките, особено во зима:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom