Што со плаќањето? Кој би требало да плаќа?

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
4.079
Поени од реакции
3.236
Да бе вас да ве ќари, што имате вие повеќе од мене:P
 
G

Goldie

Гостин
Na mene pa turn on mi e koa zenska sama ke se ponude da plate, posto da ne se lazeme tuka kaj nas seuste pretezno dominira predrasudata deka maskite treba da plakjaat, da bidat takozvani kavaleri i sl.
Zatoa ja sum za zenite da bidat kavalerki , redno e veke da se izramne vagata :P
Александаре тебе со таа коса и брк единствено може да те части некој постар чичко со малце поинакви склоности од нормалните :pos:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Александаре тебе со таа коса и брк единствено може да те части некој постар чичко со малце поинакви склоности од нормалните :pos:
Abe mene mozat da me castat osobi so sekakvi sklonosti :свиркам:, a ti Gjorgi nemas drug izbor osven samo da castes :tapp:
 
G

Goldie

Гостин
Abe mene mozat da me castat osobi so sekakvi sklonosti :свиркам:, a ti Gjorgi nemas drug izbor osven samo da castes :tapp:
Теоретски да, во пракса ти кажав какви само може да те частат

А кој ти е овој Ѓорѓи незнам и не ни сакам да те знам, али во секој случај те подржувам во твојата цел да пишеш на секое женско што ќе го видиш на форумов а и на соц мрежи :lolzz:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Теоретски да, во пракса ти кажав какви само може да те частат

А кој ти е овој Ѓорѓи незнам и не ни сакам да те знам, али во секој случај те подржувам во твојата цел да пишеш на секое женско што ќе го видиш на форумов а и на соц мрежи :lolzz:
Ti izgleda sakas da mi go podrzes. Ne fala Gjorgi, sam ke si go drzam.
Abe sakaat da me castat zenskite< so da i praam, mora da i pisam ;)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Sho da kazam od koa pocna i Daedalus da mi lajka, inace najgolemio bivsi hejter so sum go imal lani :D Prosto se osekjam kao Donald Trump :P
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Луѓе мењаат ставови, Говинда.
Ama lugje. Zombijata dali ke smenjat?
Btw ontopic golem merak mi e Agda da me caste eden cel den. I cela nokj bogami :D[DOUBLEPOST=1486658842][/DOUBLEPOST]Aj zavrti se more Agde, aj pocasti meeeeeeeee ehe eeeeeeeee :D
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom