Што сакате за роденден?

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
На мојот ден сакам да сум со тие што ми значат и сите што ме знаат да ми честитаат(и тоа да ми пратат поруче на мобилен),тоа посебно ме радува.Ииииии...сакам КУЧЕ за поклон:vozbud:
И мене и мене!Многу ми значи кога ќе видам порака.Значи дека на некој му текнало на мојот роденден!(или си ставил римајндер не е битно де тоа)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Па. Никад не сум добил некој специјален подарок, што стварно би ми значел, нешто што би го запамтил. Увек било онака колку ради реда да се пројде. Од таа гледна точка, таа е мојата желба. Некој посебен подарок, што и немора да е материјален, меѓутоа да те допре до срце. :) Still young, има време ваљда :)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
183
Поени од реакции
2
За роденден една 150 кубика една веспа...може и кинеска ...ама со јамаха мотор
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
pa bi sakala site sto ke bidat okolu mene da bidat veseli i u dobro raspolozenie isto kako i jas i da neli se razbira bi sakal i nekoja ubava poraka da primam, kako znam deka na nekoj mozebi mu teknalo na mene. (a inace ako ima i nekoj da mi dade i edna karta za u London sigurna sum deka nema da go odbijam..) :)
 

EarthSea

Sexy Witch
Член од
28 јануари 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Сакам 1 реолери, друго сакам боксерска вреќичка , играчка за деца, и споредно може парфем некој убав
 
Член од
26 август 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
ПАААААААА
Анџелина Џоли и Џесика Алба да ми дојдат на роденден о тоа би било доволно
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Od kaj znaes deka mi e rodenden denes??????
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
edno kawasaki ninja ne bi bilo loso:vozbud:!!!! hehe sala! bi sakala,hmm so znam,eden buket so 100 beli rozi:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom