Што сакате за роденден?

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Па да ми даде некој карта,пасош,и превоз за на Exit во Нови Сад за да го видам Даф МекКеган би била пресреќна,ама роденденот ми е тек за една година :place:

Или ако не да ми донесе некој една Flying V
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
119
Поени од реакции
6
... umesto poklona reci mi da sam lepa i odlazi...
Za rodenden bi sakala da e toj so mene (i po moznost da mi go ispejt ova i da si zaminit a sledniot den da se razbudam vo negovata pregratka), a od materijalna strana pa nekoi sitnici.. soznam mn sakam pernicinja i kutii (mozebi znaeteima edni ukrasni taka, mislam sluzat za cuvanje sitnici i kako ukras) pa najmnogu bi se izraduvala na nesto vakvo so interesen, a moze i neobicen dizajn.
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
за роденден сакам нешто убаво и од срце да биде. знам мн сум скромна:pos2:
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Сакам марама со црно розеви коцки и едно ташнЕ мало (индиректно дадов на знаење, само им ја олеснив работата :) )
 
N

NeMiRnA

Гостин
Родендееен!!!Морам да признаам дека на ниеден роденден не сум му се радувала како на овој,имам причина,затоа ќе тупам до максимум!!!Инаку не сум обожавател на мои родендени,едвај чекам да поминат!

Што сакам?!Па ништо посебно,доволно ми е што имам ексклузивно задоволство да го прославам и овој роденден!!!Ама веќе ако мора сакам слобода,сакам здравје најмногу и друго нешто кое ќе си го кажам сама на себе,само јас можам да си го подарам.../ме е ретарда.
Несакам подароци,сакам само среќен роденден,ама од срце!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
хмм тешко прашање, како што имам многу желби во моментов, тешко да одберам која, а и сите се некоја голема желба, како коли нешто, лап топ некој такви работи, ама ај да бидам поскромен сакам од мама и тато еден нов мобилен, а од другите кој шо сака нека донесе, мислам ако сака :smir:
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
па обожавам накит.....тоа би било ок...............инаку мн сакам некој да ми подари папагалче ..........или некое слаткооооооооооо ме4енце:pipi::pipi::pipi::pipi:а може и некој моден додаток....некоја убава ташничка,каиш ама да бида спешл.............ма не е битно што е ................што ми се свиѓа јас сама си купувам не морам да чекам роденден..хехехехххххх....бај д веј годинава ми помина редот така да има време до наредниот роденден..........а сите ми подарија накит:pipi::pipi::pipi::pipi::pipi:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Еден лаптоп од најновите по можност.Абе после посреќна ме нема :je:
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Па мислам дека стварно најдобриот подарок би била авионска карта за Лондон. Таман сега за недела дена ми е роденден, па другари пазете што купувате...(хахаха)...:pos2:
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Многу сум мерак во последно време по купките од Lush. Ама дури да ми дојди роденденот, триста чуда ќе посакам дотогаш :)
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
може букет ружи црвени.. ама многу многу да се... или пак некое плишано мече големо колку мене :) 1. 60 некаде :)
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Па сега сакам нов мобилен. Стариот ми се расипа :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom