Што направи Заев за Струмица

Член од
17 јули 2008
Мислења
1.101
Поени од реакции
23
па кога гледам дека се гради и тоа здраво....кога ке бидеш примен од градоначалникот(СЕКОЈ КОЈ ПОСКАЛ)... кога се што ветил исполнил ке бранам...
зборам за локална самоуправа ....
кога седиш на надрвен не мрдај и пискај УСКРАТИ ИМ ГО ЗАДОВОЛСТВОТО:smir:
 
Член од
11 март 2009
Мислења
5
Поени од реакции
0
zoran zaev ne e nisto posebno samo go prdrzuvat tie koj gi vrabotil i koj mu se partiski pioni, a za gradot nema nisto oseven eden bulevar i dve fontani i eden trgovski centar koj bese peralna za pari,koj i da bese drug gradonacalnik ke asfaltirase nekoja ulica i ke napravase nekoe delo,no sustinata e toa sto strumica ja obelezi kako grad na kriminal kao grad, pa vo strumica ima najgolem broj na slucai na nepotizam,se vrabotuvat samo sdsm dbat sestra kerka samo tie,kako drugi da nema vo gradot sposobni luge.
Golema podrska za Boneva ke donese vistinski sjaj na nasiot grad i grad metropola bez kriminal.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Вистинскиот одговр на ова прашањето : Што направи Зоран Заев за Струмица?
-Зоран Заев за Струмица направи се што вети,дури и повеќе.:back:
 
Член од
17 мај 2008
Мислења
16
Поени од реакции
2
Што направил Заев ? ако ме тераш да ти расправам можеби нема да ми стигне една недела.
Имаш ЦД купи си го и плус тоа неколку пати даваа емисија за се што е направил Заев
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Вистинскиот одговр на ова прашањето : Што направи Зоран Заев за Струмица?
-Зоран Заев за Струмица направи се што вети,дури и
повеќе.:back:


NE vistinskiot odgovor na ova prasanje e:
Zoran Zaev vo ovie 4 godini vlast si zema edna kupa pari a ne samo osumte milioni evra!!!!!! e ako toa go vetil znaci nemase nikojpat da bide izbran!
Epa zatoa sega na 22 mart ke mu bide odzemena vlasta zatoa so narodot e svesen!!!! :helou::helou::helou::helou::helou:
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
zoran zaev ne e nisto posebno samo go prdrzuvat tie koj gi vrabotil i koj mu se partiski pioni

Znachi spored tebe i tvojata agrarna logika i simpatizerite i chlenovite na dpBne koj se vraboteni od Zoran Zaev stanaa partiski pioni?Krajno vreme e tamu vo dpBne da si go stavite prstot na chelo,rejtingot vi pagja,lugjeto vi begaat navamu natamu,kriza ste razberete i pomirete se.
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Што направил Заев ? ако ме тераш да ти расправам можеби нема да ми стигне една недела.
Имаш ЦД купи си го и плус тоа неколку пати даваа емисија за се што е направил Заев


se prodava li cd-to:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:i od tava li se prava biznis:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Krajno vreme e tamu vo dpBne da si go stavite prstot na chelo,rejtingot vi pagja,lugjeto vi begaat navamu natamu,kriza ste razberete i pomirete se.[/QUOTE]


koj rejting paga pa vie ste stvarno SAMOBENDISANI i ne se soocuvate so realnata situacija!!!!Rejtingot na VMRO postojano raste a vasiot e ponizok i od na DUI!!!!!!! :helou::helou::helou::helou::helou:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
@kire_sr
Да бе не вработи сите и сеа му лижеме г`3.:tapp: Алоо свести се и не тресај само глупости на форумот, кадар да се каже дека имаш нешто напишано. Ја 3нам лично луѓе кои се 3а ВМРО и ги вработи... Тоа што го направи 3аев, ниту еден од градоначалниците што беа пред тоа не направи ни 1%.

@Viki*
Ти глупа си или тренираш? 3наеме и ние самите дека имаме кадровска кри3а во партијата, но верувај 3аев не е промашен случај и се што има ветено, направи 3а Струмица. И не сум сигурен дали баш рејтингот на ВМРО расте...
 
Член од
28 февруари 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
@Viki*
Ти глупа си или тренираш? 3наеме и ние самите дека имаме кадровска кри3а во партијата, но верувај 3аев не е промашен случај и се што има ветено, направи 3а Струмица. И не сум сигурен дали баш рејтингот на ВМРО расте...[/QUOTE]


izgleda nogo gledas mladi buntovnici:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:jas ako sum glupa TI SI TRAKTOR PO GORNINA a za kadrovskata kriza veruvi nikogas nema da ga nadminate oti nema so koj:pos2::pos2::pos2:ili pa mos saa ka ke doo CAPO DI TUTI CAPO ke ve soedine oti neli on kako najavtoriteten:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
ц ц не ми се верува што читам , фоурмов од ден на ден станува за никаде ... :smir:
 

lav

Член од
17 март 2005
Мислења
1.203
Поени од реакции
13
Вистинскиот одговр на ова прашањето : Што направи Зоран Заев за Струмица?
-Зоран Заев за Струмица направи се што вети,дури и повеќе.:back:
-А дека е АЈРОДРУМО бе??
-А дека е пак ВОЗО?..
Рикна маагрто..и струмичане..помислиха..ха стаса ни возо од дојрани у струмица
:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom