Што може да ви го расипе денот?

Член од
30 ноември 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
hmmmm.....na pr. pred izleguvanje neznam sto da oblecam!!!kolku se nerviram za toa!!!=) se ima sluceno duri i da ne izlezam zaradi toa...
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Па некоја лоша вест или нешто слично и некој наставници :nerv::nerv:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Дожд и нерасположение на блиски луѓе
 
Член од
1 февруари 2006
Мислења
380
Поени од реакции
17
bifshata devojka......ima nekoe 126 setilo da se javi i kara ama bash koga ne treba
:)
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
Sredbata so luge koi mislat deka znaat se moze da me izvadi kontakt za da nemozam da se priberam u narednite 5 saati od nervozi!
 
E

`EsCaPe`

Гостин
аммм..денот може да ми го расипе , кога нешто што сум го планирала за тогаш , не излегло ко шо треба.. исто кога мајка ми ќе ми рече '' земи книгаааа '' ..е тогаш мн се нервирам и цел ден сум таква...и дожд , ветер итн..:nerv:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
-кавга со некој близок
-лоши вести
-мама тато и професорите кога ке почнат едноставно да ме малтретираат со некој филозовски муабети:vozbud:
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
1.446
Поени од реакции
10
Кога ме боли глава ( кога сум болен ) , кога одам на школо и најчесто кога ме замарааат родителите кога сум на ПиСи ( пример иди до продавница ) :nerv:
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
67
Поени од реакции
1
Koga ke gi otvoram ocite nautro (ako moze da kazam utro za 13h :icon_cool) ako nema Sonce , odma se oneraspolozuvam i ne mi se pravi ni muabet, no ako e SONCEVO kao denes togas sum sreknaq cel den :baeh:



"JAS SUM KAKO SONCEV CASOVNIK. KOGA E OBLACNO VREMETO TOGAS NE SUM ZA NISTO !"
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Da mi snema internet zasto konstantno si gi kinam nervite so telekabel, i da sretam i li dami se javi nepozelna licnost, a use pojse ako padnam na nekoj kolokvium do sea 2 pati mi se ima deseno:D
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
da se razbudam mislejki deka e sabota, a da ti bilo nekoj den od nedelata koga treba da idam na fax:toe: :) (ne mi se slucuva cesto)
ili eventualno ako padnam na nekoj kolokvium
 

Kajgana Shop

На врв Bottom