Што мислите за невини дечки и девојки од 21+ години?

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.392
Поени од реакции
7.326
Ништо лошо не мислев :) , познат е Тајланд по трансексуалци .
 
Член од
18 август 2015
Мислења
12
Поени од реакции
16
Ништо лошо не мислев :) , познат е Тајланд по трансексуалци .
Bidejki odgovori kul - ke ostanam kul , --- prvo ke ti se izvinam za toa sto go napisav , a isto si pomisliv deka go prasa toa bidejki koga dojde cimerot prestanavme so toa sto go pravevme - ( kako da imalo pricina da se krieme ) , za transeksualci vo Thailand ne mi bilo poznato toa - i nikogas nemam videno vo realnost - se razbira ne ni sakam da vidam ... Ne sum rasist vo tie pogledi - ke bidam neutralen - kako vagata koga ima balance - ama ima mnogu - ( negativni atributi ) za koi sum rasist... Da mozam da izvadam edna osobina od celiov svet - toa bi bila - ALCNOSTA - bidejki Svet bez alcnost - ke bese - Nezamislivo podobar i razlicen od ovoj vo koj ziveeme i go poznavame denes :)[DOUBLEPOST=1439939615][/DOUBLEPOST]Sega , 99% od cimerite sto sum gi imal bile ok so toa da imaat seks dodeka jas sum vo sobata , ke si pustam muzika ili film na slusalki , ama - koga za mene e toa nesto novo , ednostavno ne mi bese prijatno da go pravam so drugi prisutni vo sobata o_O
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Најпаметно ќе ти биде на тебе да земеш 1-2 другари под рака , да ставите по 300 евра во џеб , и гитла на викендска ексурзија во Бугарија. Кога ќе се вратиш ќе бидеш нов човек не само поради сексот , туку и ќе ја поминеш таа бариера шо ти создава проблем во комуникацијата со момите.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Бар сеа е лесно да се фатат моми, преку социјалниве мрежи, ке почнеш да си пишуваш ден по ден и ке биде. Од 100 една ке се најде, првен ке почнеш муабет ова она општо после ке ја понудиш пак некој ден на кафе, па после пак муабет па пак на кафе и ке биде, нема одма уште на првиот состанок да и се нафрлиш како манијак да ја лапаш така ке те помисли дека си дебил,постепено и ке биде.Срамот е најголем виновник за овакви случаеви ако си срамежлив збуцај две три чашки ракија и тргај на состанок со 5 сакази орбит така ке бидеш по опуштен и нема да имаш трема.ако чекаш некоја да ти пише тогаш отиде младоста, ти си тој што ке мора да ги ловиш а не жената да ги лови мажите :)

Пс не верувам во она глупостине со месечини и тарот карти и датуми на рагање

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
819
Поени од реакции
290
ништо не мислам. кога сакаат и се спремни нека пробаат со кого сакаат (+18).
 
Член од
18 август 2015
Мислења
12
Поени од реакции
16
Бар сеа е лесно да се фатат моми, преку социјалниве мрежи, ке почнеш да си пишуваш ден по ден и ке биде. Од 100 една ке се најде, првен ке почнеш муабет ова она општо после ке ја понудиш пак некој ден на кафе, па после пак муабет па пак на кафе и ке биде, нема одма уште на првиот состанок да и се нафрлиш како манијак да ја лапаш така ке те помисли дека си дебил,постепено и ке биде.Срамот е најголем виновник за овакви случаеви ако си срамежлив збуцај две три чашки ракија и тргај на состанок со 5 сакази орбит така ке бидеш по опуштен и нема да имаш трема.ако чекаш некоја да ти пише тогаш отиде младоста, ти си тој што ке мора да ги ловиш а не жената да ги лови мажите :)

Пс не верувам во она глупостине со месечини и тарот карти и датуми на рагање

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
hehe , ok , jas pa od druga strana - vo isto vreme i veruvam i ne veruvam vo bilo sto - ne postoi absolutna sigurnost - sekogas ke ima varijabli ( izvinete se brzam i na angliski od sekogas mi bilo polesno da s izrazam - uste na 4 godini ;) ) - koi mozat da smenat nesto za koe ke kazete - 100% sigurnost - a za ZODIAC - e nesto kreirano pred iljadnici godini - od luge koi bile mozebi - pointeligentni i popametni ( luge ili drugo ;) ) - i da procitas nekoja kniga za zodijak - ke znaes za sto zboruvam - bukvalno - ama treba malku inteligencija i cuvstvo za psihologija - mozes da zboruvas so nekoj - 1 minuta i da go pogodis nivniot znak - a ima poveke - ima SUN SIGN, MOON SIGN , ASCENDANT RISING , MIDHEAVEN SIGN , LIFE PATH - i taka natamu - ama sekogas imaj na um - ne se obiduvas da definiras ili da dobies lsika za licnost - samo po nivniot Soncev znak - tuku - site zaedno vo kombinacija - nekoi rabotat kontra eden protiv drug za odredeni kvaliteti - i vo toj slucaj mozat kompletno da gi neutraliziraat - Do pred nekoe vreme mislea deka Horoskopot poteknuva od sumerija i babilon pred nekoi 6.000 godini - http://www.storyofmathematics.com/sumerian.html ama podocna otkrija deka e uste postar od toa - ama bidejki na naucnicite do pred 100 godini ne prifakaa deka porano civilizaciite od kontinentite bile povrzani edna so druga - seto toa se srusi - otkako otkirja deka - ima preku iljada piramidi nasekade niz svetot - nekoi pod voda , drugi pod zemja - nekoi tolku stari - i isto koski od luge tolku stari - sto so sekoja pominata godina sega samo ja pomestuvaat pribliznata data na prvata civilizacija se ponazad - istrazuvaj ako te interesira toa - porano se bilo samo eden kontinent - i site kontinenti se slozuvaat kako slagalica ... ama posle toa otkako se razdvoile - imalo nekolku pati civilizacii koi izumrele - od najrazlicni pricini - samo zamisli si - denes da se sluci kataklizma - udira meteor - i go ubiva celoto covestvo --- pominuvaat milioni godini - i se pojavuva nekoja nova rasa - pocnuva da evoluira i na kraj dobiva inteligencija slicna na nasata - otkrivaat tehnologija slicna na nasata - i koga ke pocnat da kopaat - i da baraat se podlaboko vo voda ( ako ima voda uste :( ) - ke pocnat da gi naogaaat nasite gradbi i ostanki ;)
 
Член од
18 август 2015
Мислења
12
Поени од реакции
16
Tuka i onaka najveke maski komentirame , taka da ,ke ve ostavam da si muabetite , Jas otidov kade sto ima zenski ... Pozdrav
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Прегледај го приврзокот 126740 Hahaha , malkku pogresno prasanje ---> nevinost - vo prava smilsa na zborot imaat samo devojki ;) ...Na primer jas - MASKO --- imam 29 godini - i se sto sum imal dosega ne go racunam za SEKS :) ... - ZASTO??? -- Bidejki - prviot pat bese so prostitutka pred mtv na 13 godini - vo zima - otkako masturbirav 2 pati toj den - sepak imav erekcija - ama nisto ne ni osetiv :), Vtor i posleden pat - bese dodeka rabotev na brod - so devojka od Thailand - Samo sto pocnavme - posle 2 minuti - dojde cimerot - prekinavme - i posle 2 dena i napravija transfer na drug brod - MOJATA ZIVOTNA KARMA - -- E IZGLEDA DA NEMAM Vistinski Seks pred 30 Godini - sreken bi bil i do 33 ako imam seks, Ne sum ni grd , ni glup, iako sum ednostavno premnogu mladolik - na 29 uste mislat luge deka sum pod 20 - i edinstveni devojki koi bea i se o_O zainteresiarani za mene bile - maksimum 17 godini vozrast - Iskreno - e najveke moja vina i priroda - prvo sto ne izleguvam , vtoro se plasam od odbivanje- ( rejections ) i treto e mojot specificen vkus za devojki --- mora da bide za moj vkus ubava - isto i slaba - JAS SUM 1.66 cm visok i 55kg tezok - i koincidentno - poslabi devojki od mene me privlekuvaat - edinstveno ekstra sto sakam kaj devojka e - PAMET ;) - I KOSA NA GLAVA !!! - se ostanato moze da bide pomalku i kompaktno - se razbira - psihologija - inteligentna , verna, pozitivna , so dobra dusa --- Prrvoto nesto sto go zabelezuvam kaj devojka - se nejzinite oci - vednas posle e teloto - Ocite mnogu mozat da mi kazat za nea - i obicno mi e dovolno da imam 1 minuta so nea za da imam nekoja pretstava - kolku i dali bi mi se dopagala... Sekogas sum sakal i samo random seks so ubava devojka , namesto da masturbiram , ama toa dosega barem ne mi se slucilo - Otkako znam za sebe - jas zamisluvav i sum vo potraga po edna devojka - vistinskata za mene ;) , i bas poradi toa - i gorenavedenite raboti - pa i losata karma- koga imav 17 godini - rekov ne za vrska so togas mislam 14 godisna devojka ? - ama ne me prasa direktno tuku preku prijatel - mozebi ke dadev sansa - OD togas mislam deka me sledi taa losa karma - i zatoa nemam ni iskustvo vo seks , ni opsto so devojki - iako prebrzo ucam , imam mnogu procitano , me privlekuva inteligencija - i bi mozel da bidam i samo prijatel so devojka koja mi se dopaga - ama ni tolku ne sum uspeal vo zivotov - Bev zaljuben 2 pati - i ne bea zainteresirani za mene tie devojki... Imam nekoja cudna povrzanost so brojot 3 - i si rekov: 3 pat koga ke resam da go dadam srceto na devojka - ednostavno mora da bide vistinskata ;) ... Mozebi vo momentov nemam mnogu da i ponudam ama rabotam na toa - , razocaran od nedostatok na vrski , seks i ednostavno - devojki vo mojot zivot - nemam pricina da se podobruvam i slicno - siguren sum deka da ja najdev uste pred 10 godini - denes - ke ja sakav i poveke od togas , ( ne lazam devojki za da gi iskoristam - imav priliki za seks - ama ne lazev - mnogu prijateli - me narekoa idiot bas poradi toa ama mene mi e vo priroda ) , isto - ako ne se smetam sebesi dovolno dobar za nea - najverojatno nema ni da i prijdam , ama rekov - ako dobijam sansa , - postojano ke se podobruvam i sekoj den ke go ziveam za nea kolku i za mene - sto znaci - ke sakam svetot da i go dadam - Idealna vrska za mene e kade sto dvajcata stanuvame 1 - megu sebe i so Univerzumot ;)... - P.S - Osven Seks - ne sum zainteresiran za materijalni devojki - znaete - tie 90% plus - minimum vo cel svet ;) --- Eve go mojot facebook - i nema potreba da povtoruvate toa sto go rekov tuka - tamu - zasto toa e mojot vistinski profil so moite prijateli , rodnini , ednostavno tuka napisav raboti koi ne gi znaat ni moite najbliski prijateli ... Sakam prvo da veruvam na luge - iako i otkako - sum imal mnogu losi iskustva so toa - i mi se ima vrakano negativno :(
https://www.facebook.com/arsovski86 - Roden na 26 mart , 1986 vo 9:40pm Vo SkopjeПрегледај го приврзокот 126747
Premnogu si iskren,a svetov gi zemat niznoze iskrenite.Vo zivotov mora malce da filuvas,ne samo vo vrska so sex i devojki tuku i na rabota i opsto na site polinja na zivotot.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Imase i eden Martin ,mozda e istiot troll?:cautious:
Можеби. Таман време помина после последната реинкарнација на форумов. Така циклично се појавува од време на време.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Не е трол, бар уште не се појавил таков да се трола на негова сметка дека не можем женска да фати

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom