Што мислите за вашата тежина?

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Mетар и осумдесет - девеесет и две кила :) ама морам да тргнам некое, секојдневно се рекреирам, трчам до манастирот Св.Илија-Струмица, ако знае некој каде е :) а да се стопли времето, ќе има повеќе резултати :)
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
Bev ogromna ama ne se zezam ogromna bev do pred edna godina!
Sega sum si taman da se razbereme ne sum slaba ama ne sum ni toa sto bev. Taka da sega sum zadovolna od mojata tezina i izgled!
 
Член од
10 септември 2007
Мислења
184
Поени од реакции
1
visok sum 187 a iam 80 kilogrami ali ipak mislam deka mozam da bidam u bolja forma...

:eek:ftopic:TREBA DA SE SPORTUVA I DA SE VEZBA A NE NA PC
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
сакам да имам 70 и едно 2 години цепам кон седумдеска ама се околу 65-67
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Моментално не сум задоволна од сопствената тежина,ама работам на случајот и до на лето планирам да го решам.:)
 
Член од
30 август 2007
Мислења
50
Поени од реакции
1
Леле у срце ме погоди со темава, а ја цело време ја избегавам епа вака до лани бев таман имав 55 кг на висина 1.73 а сега имам 62, значи стварно мнооогу лошо се осеќам и мора да се слабее до јуни зашто ми фали уште пивски стомак:kesa::kesa::kesa::kesa:
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
У летто бев мноогу слаба...ништо не јадев.. а сега мислам дека сум таман...158 висока (ниска :) ) а 49 килограми сум... ИИИ да имам малку мешо :) :) :)
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
јас мислам дека сум си супер........................висина околу.....(нискааа сум) добро не ептен:pos2: ама битно ми одговаат тежината со висината мислам онака како што е во нормала така да главно сум задоволна од тие бројки.............но од изгледот не сум баш во смисол на тоа дека треба да вежбаааааааааааам и да си бидам во топ форма:pipi::pipi::pipi:
 

tiffany

Тифаниум
Член од
20 мај 2007
Мислења
742
Поени од реакции
13
Имам малку повеќе од потребното ама работам на случајот и ќе ја доведам во ред. Не знам точно колку сум висока (над 160 цм),а имам 60 кила. Што е многу,многу е:kesa: .Татко ми ме вика *џутлаче* :uvo:
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
Па ништо не мислам здебелен сум 18 кила ;) за неполни 6 месеца :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom