Што мислите за Љупчо Јордановски?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Има однесување и говорот му е како на хроничен пијаница, во секој момент додека збори очекувам да штуцне.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Бледа имитација на Герхард Шредер од времето кога беше претседавач на германскиот бундестаг....
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
21
Поени од реакции
0
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Мистичен, волку у живот се немам смеено!!!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не бе, најозбилно, ама нели делува малку така? :) Kaко оној цртаниот "мистер хикап" со тој што штуцаше! :)
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Nema shto da se misli koga se znae deka negoviot "svat"(po kerka) e najgolemiot proizvoditel i diler na "sinteticki drogi" vo Balkanot a mozebi i poshiroko.Golema sreka e shto go pritvorija Srbite pred nekoj mesec.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Првпат слушам за ова (искрено ретко гледам вести). Можеш да закачиш некој извадок од дневниве весници?
 
Член од
24 мај 2005
Мислења
957
Поени од реакции
16
Типот е добар, можда малку забеган али добар е, бољи е него Андов, башка си пушта музика...
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Да, да, најбито е да имаме музикален Претседател на собрание, да ни го "свирнат" а да не приметиме...
 
Член од
29 април 2005
Мислења
236
Поени од реакции
1
ХЕХЕХЕХ

Човекот е цар и мислам дека намерно е ставен на таа позиција пред се поради неговиот карактер „ТОП НЕ ГО БИЕ“ за да може да ја нервира и дефокусира опозицијата.

ајде несто дополнително за неговиот сват????
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Има некој докторат ама пати од „незнам како се вика„ Нарушување на концентрацијата. Иначе смешно типче е. Да не се повторувам, Мистичен убаво го опиша погоре :lol:
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
21
Поени од реакции
0
Мистичен напиша:
Не бе, најозбилно, ама нели делува малку така? :) Kaко оној цртаниот "мистер хикап" со тој што штуцаше! :)
Да,да. Ама нели малку потсетува на Џафери по говорот.
Некако цело време ми делува како да го разбудиле во 1 саат сабајле и го донеле у парламент.

Хе,Хе... Ви текнува на таа песната: Болје бити пијан него стар...
Тој би бил најбољи иведувач на песнава, многу ги развлекува буквите а песничкава баш тоа го бара
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
He,he,abe toa so izgledot mu e "profesionalna deformacija" koga so "svatot" ja probuvale "robata",pa znaesh deka od mnogu probi na "neshto" se stanuva zavisnik od toa "neshto".Sepak daleku e pointeresen od Stojan,i bi go ostavil barem za da se smeeme vo "agonijata"!
 
Член од
30 април 2005
Мислења
361
Поени од реакции
21
Нема што да мислам за него.
Нека му ја мисли тој.
Мене дури и ми е жал за човекот. Сигурно не е лесно да се живее со цела таа искомплексираност.
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Hronicen!Ako Bube sedne,sednato e!I celo vreme nekoj go druzi,u slucaj da ne moze sam da se snajde za nakaj doma!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom