Што кога женско предлага секс-френд?

Член од
22 август 2011
Мислења
326
Поени од реакции
346
Јас не сум за ова, ниту пак знам некоја девојка што предложила вакво нешто. Од причина што сметам дека дали од едната или од другата страна ќе се развијат чувства. Девојките обично се посклони кон поврзување, поготово кога станува збор за сексот, па ова нема да се заврши на добро.
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.436
Јас не сум за ова, ниту пак знам некоја девојка што предложила вакво нешто. Од причина што сметам дека дали од едната или од другата страна ќе се развијат чувства. Девојките обично се посклони кон поврзување, поготово кога станува збор за сексот, па ова нема да се заврши на добро.
И јас не сум го имала ова искуство, ама повеќето мои другарки функционираат на овој начин.
Интересно, една од нив дури првиот партнер и беше фак бади, па тој во неа се вљуби, па не можеше да го откачи... циркузи беа.
И уште една си најде партнер за ,,прв пат,, ама тоа веќе не беше фак бади, беше one night stand....
--- надополнето: Oct 12, 2011 3:41 PM ---
и тебе под мишка!
Кога да те чекам?
Ама да не си многу стар за мене.... :confused:
Леле што ќе кажат комшиите, дење да не ми доаѓаш, само ноќе по темници!
 
B

Black Guard

Гостин
Многу јасно се разгледува наредната опција за кандидатки.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
Кога да те чекам?
Ама да не си многу стар за мене.... :confused:
Леле што ќе кажат комшиите, дење да не ми доаѓаш, само ноќе по темници!
Јас изгледам феноменално, ич да не се секираш, на пладне да дојдам комшивките да ти завидуваат, џентлемен сум, ќе си клам кустумо - 3 пати само облечен последен пат кај Кире бренерот од Боиште ко бев на свадба, во една рака букет цвеќе во друга торба со поклони (кременадли, мелено, кафе, масло, брашно) зачешлан, избрикан (имам еден заб малце ко неубо ми седи ко ќе се насмеам, и него ќе го извам да ти бидам поличен) чорапи (на двете нозе иста нијанса) тракторо светнат, приколката окитена и ишарана....
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Хахахахаххухухухихихи Многу погрешно ги сваќате работите затоа им лепите етикета курви, си правите филмови во главите дека ако сака секс-френд дека е спремна да се издупи со првиот што ќе и наиде на пат без разлика дали има 70 години, дали е шупак или бог знае што демек битно ако има кур она ќе се ебе и од таму идејата дека се курви и затоа си и напишал во случај да раскине со дечкото да ти се јави за да ја ебеш ха хаха ха ха.
Ако сака секс-френд ќе најде некој што ќе и се бендиса, што ќе ја шармира, да има хемија меѓу нив и тн.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
не и реков ништо лошо...еве види што ми одговори:sneaky:
 
С

Сатори

Гостин
На колегата од 3-та група без размислување би да му предложам да ми биде fuck buddy, ако треба и бурек ќе му замесам.
Не гледам зошто е битно кој го предлага односот, битен е сексот.
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
На колегата од 3-та група без размислување би да му предложам да ми биде fuck buddy, ако треба и бурек ќе му замесам.
Не гледам зошто е битно кој го предлага односот, битен е сексот.
нормално дека не е битно кој предлага, терај си го ќејфот (y)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
На колегата од 3-та група без размислување би да му предложам да ми биде fuck buddy, ако треба и бурек ќе му замесам.
Кога ќе дојдам ќе те попрскам со пеена вода, очигледно ѓаолот влегол во тебе. Како планираш да се омажиш чедо божјо?
си ги местам ангелските криља и одлетувам
 
С

Сатори

Гостин
Кога ќе дојдам ќе те попрскам со пеена вода, очигледно ѓаолот влегол во тебе. Како планираш да се омажиш чедо божјо?
си ги местам ангелските криља и одлетувам
Де бе Леа бе ... зашо мислиш дека е бурекот. :icon_lol:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.369
Поени од реакции
4.897
Повеќе од еднаш е лошо. :cool: Факт е дека едниот ќе се приврзи, а секогаш тој е оној на кој му било понудено. И тогаш тој ќе почни да бара повеќе од fuck friendship, а fuck friend-от нема ни да сака да слушне. И тогаш оној што прифатил ќе пропадне во големи гомна..
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.436
Повеќе од еднаш е лошо. :cool: Факт е дека едниот ќе се приврзи, а секогаш тој е оној на кој му било понудено. И тогаш тој ќе почни да бара повеќе од fuck friendship, а fuck friend-от нема ни да сака да слушне. И тогаш оној што прифатил ќе пропадне во големи гомна..
Абе многу сте гледале Friends with benefits.

Во реалниот живот, луѓето во брак најчесто, изневеруваат.

И многу, многу ретко, за таа врска некој знае, едноставно си се ,,партнери за секс,,.

Тоа што се скриени од очигледни причини, не значи дека не постои.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.369
Поени од реакции
4.897
Абе многу сте гледале Friends with benefits.

Во реалниот живот, луѓето во брак најчесто, изневеруваат.

И многу, многу ретко, за таа врска некој знае, едноставно си се ,,партнери за секс,,.

Тоа што се скриени од очигледни причини, не значи дека не постои.
Убав е барем филмот ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom