Што кога женско предлага секс-френд?

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Додека смисли нова навреда ќе го почекам, али важно да ги дознаам последиците :)
Имаш време почекај си....ехее може ќе дојде ред овој одговор да го добиеш од твоите деца...они сигурно ќе бидат посовесни.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Имаш време почекај си....ехее може ќе дојде ред овој одговор да го добиеш од твоите деца...они сигурно ќе бидат посовесни.
Не дај боже да се дружат со твоите ќе треба да ги заградам со камења за да им доловам камено време.
 
Член од
18 јули 2012
Мислења
132
Поени од реакции
47
Смешно, јас бев во тој фазон, разочарана од врски и одамна немав секс, па решив да пробам. Ми текна на еден дечко кој ми се свиѓа, и јас нему, ама немав ништо со него зашто ми делуваше многу неодговорно за негови години, ама добар материјал за секс бади. Убаво планот, ама пред да го спроведам, добив покана за дејт со еден дечко со кој се дружиме подолго време и кој стварно ми се свиѓаше, и сега сме заедно. Заклучно, мислам дека е сосема ок, и мислам дека ќе одговара на двата пола.
--- надополнето: 24 јули 2012 во 10:41 ---
Смешно, јас бев во тој фазон, разочарана од врски и одамна немав секс, па решив да пробам. Ми текна на еден дечко кој ми се свиѓа, и јас нему, ама немав ништо со него зашто ми делуваше многу неодговорно за негови години, ама добар материјал за секс бади. Убаво планот, ама пред да го спроведам, добив покана за дејт со еден дечко со кој се дружиме подолго време и кој стварно ми се свиѓаше, и сега сме заедно. Заклучно, мислам дека е сосема ок, и мислам дека ќе одговара на двата пола.​
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Шо ако она ти рече „ ај да се ебеме “ ?

Епа ако одбиеш или си морон или си педер .. или типката има 180 кила или изгледа ко Шиавоне .. друго нема :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom