Што играте во моментов

Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
se zaraziv so conquer i bataliv i skolo i se samo za da fatam nekoj lvl ebate, za site so seuste ne pocnale da ja igraat: NEMOJTE ZARAZNA E, JA SE ZAEBAV POSO NE GI SLUSAV DRUGARIVE
 

Стеф:]

стифлер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.938
Поени од реакции
3
дота играм,сцарфаце,вов само тоа
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
секој ден по една партија кантер или дота пред спиење
ама појќе на дота зш кантер сум noob
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl

Играва е топ.Ако еднаш ја заиграте ќе неможе да престанете.Графика лудница.За да ја играте глатко ќе ви треба и многу добра грфичка картичка.И само да напоменам.Играва е најдолга во FPS светот.Мој совет ПРОБАЈТЕ
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Во моментов играм Jade Empire сите што се фанови по KOTOR,тој стил RPG на игра нека ја пробаат играва супер е.Што се однесува за STALKER дека е многу долга не е,ако цепаш по меин квест се завршува многу брзо,ама играва вреди да се проба дека воведува нешто сосема ново во FPS-от,што се однесува за графичка незнам ја ја играв со 7300GT Geforce,се на максимум детали,мислам дека не бара нешто посебно јака графичка картичка у секој случај,вреди да се проба играта.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
На Prince of Persia, The Two Thrones сум во последно време. Луда е! Нездраво добра игра!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
241
Поени од реакции
3
Во моментов играм NetStorm старо ама многу интересно игриче, можит да се спуштит од www.netstormhq.com . Не е многу голема, ама вредит да се пробат, може да се игра на интернет на оргиналниот сервер.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Winning Eleven 11 , GTA i Counter Strike i Rise of Nations
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Counter Struke 1.6 Rullez!! jas toa igram iako i wc3 igrav i pred edno 1god igrav i Conquer!
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
diablo 2 .. uste od pred edno 6 godini ... i heroes 3 shadow of death :)
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
JAS IGRAM GUILD WARS I IGRATA E TOP NEAM ZBOROVI PROBAJTE JA NEMA DA ZGRESITE SE IGRA SLICNO KAKO WOW:pMNOGU E ZARAZNA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom