Што играте во моментов

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Prototype, Batman Arkham Asylum и чат пат Test Drive Unlimited :)
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Ја играм nba live 2008 и дали некој знае да ми каже како да го решам проблемот играм утакмица и цело време ме гаси don't send тоа смрдливото ми се појавува и ми ја гаси цела игра?
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.923
Поени од реакции
833
во моментов играм Alpha Protocol (малце ме разочара играта) и Splinter Cell Conviction
 
Член од
1 април 2006
Мислења
273
Поени од реакции
4
Пошто имам постар компјутер, а моментално немам време и средства за некоја од ММО игрите, пред два дена ја инсталирав Freelancer. Одлична Спејс Комбат игра со одлична приказна, солидна графика и одличен гејмплеј. Плус има еден куп модови за играта. Некои од нив дозволуваат и играње на интернет па на некој начин му доаѓа и како ограничена ММО игра.
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
490
Поени од реакции
59
Во моментот Split Second (одлично оптимизирана за PC.... за разлика од Tom Clancy's Splinter Cell Conviction која беше катастрофа)...
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
550
Поени од реакции
22
Во моментов играм Mount&Blade:Warband
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
И јас играм една добра игрица, мислам дека се викаше „ПОЛАГАЊЕ КОЛОКВИУМИ“ хаха, шала. Ја играм Blur, Split Second, Settlers 7(понекогаш)...а да, и сакам да ја пробам Wings Of Pray (со авиони)
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Болје од MW2 на мултиплеер нема. За недела и пол стасав до 70 левел, сега сум на престиж 1 30 левел.
 
Член од
4 јануари 2010
Мислења
179
Поени од реакции
18
Devil may cry 4, Guitar Hero World Tour и Kung Fu Panda :)
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
Во моментот ја растурам StarCraft 2: Wings of Liberty и Counter Strike Source :wink:
 

tienly

Robbie, one and only!
Член од
6 октомври 2007
Мислења
60
Поени од реакции
5
Dota, Titans Quest, Mafia.mk, Counter-Strike, Virtual Pool 3 i Football manager 2010 :)
 
S

smart ass

Гостин
ма сега одма ја стартувам сталкер бре...најпрвиот дел,па вториот и на крајо зов припјат.....треба...да пробаме мнооогуу опции.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom