Што е розов џин?

Стев

Word Bearer
Член од
19 декември 2019
Мислења
302
Поени од реакции
230
Ги гледам овие по маркетиве, и ме интересира дали некој го има пробано. И ако го има, да го опише
 
Член од
9 април 2006
Мислења
3.167
Поени од реакции
1.259
Со вкус на јагоди и одвратен е, јес да тоа е веќе ствара на вкус.
 

Стев

Word Bearer
Член од
19 декември 2019
Мислења
302
Поени од реакции
230
Во споредба со обичен џин?
 
Член од
9 април 2006
Мислења
3.167
Поени од реакции
1.259
Во споредба со обичен џин?
Во споредба со обичен џин има вкус и мирис на јагода, не знам што повеќе сакаш да ти кажам. Купи го и пробај го па ќе знаеш, не може ние да ти кажеме дали ти се свиѓа или не.
 
На врв Bottom