Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Скромност ... во последно време почнуваат да ме привлекуваат девојки кои се скромни, онака не многу нападни, што не се центар пажња, паметни, ама паметни за себе (не се фалат со тоа) 8)
 

isabelle

ненадјебива
Член од
25 јануари 2005
Мислења
140
Поени од реакции
1
Јас па барам фина фаца со здрави бели заби и пенис поголем од 16сантиметри а помал од 19см.
:idea:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Лаже ... јас сум тој :P 8) :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.197
Поени од реакции
34.431
StenmarC напиша:
Лаже ... јас сум тој :P 8) :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
isabelle си стави аватар со јазичето надвор и сите од форумов почнаа да се "пукаат" за неа :place:

ps: чудно ми е како VeGaS не се пријавил до сега, или он спаѓа во групата над 19цм? :lol:
 
Член од
27 февруари 2005
Мислења
213
Поени од реакции
3
Acid напиша:
isabelle си стави аватар со јазичето надвор и сите од форумов почнаа да се "пукаат" за неа :cry:
Сите што ставаат аватари што на било кој начин асоцираат на секс, ставаат за да привлечат внимание на себе. Па не треба да чуди ако сите почнат да се "пукаат".
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
SuperGirl напиша:
Па не треба да чуди ако сите почнат да се "пукаат".
Хехеех ова у контекст со твојот аватар а? :lol: :lol: 8) :lol: :lol:
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Acid напиша:
ps: чудно ми е како VeGaS не се пријавил до сега, или он спаѓа во групата над 19цм? :lol:
znam deka ti se svigashe onoj put odpozadi koa ti go bapkav :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Mene ne me privlekuvaat "fraeri" od nikogas. Nemam ni slika za sovrsen tip koj bi me ostavil bez zdiv. Toa mi e taka deka ne se zaletuvam na nadvoresen izgled. Sto ne znaci deka treba da e grd utepan. Znaci me privlekuva toa sto go ima vo sebe, nacinot na koj ke go istakne istoto i kako ke se ponasa so mene. Ima milion sitnici posle toa ... ama sto moze eden pogled da napravi ... e na toa pagam, ako mi go pogodi sekako :lol: :lol: 8)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom