Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
The`bItCh напиша:
лол рејџ :lol: :lol: :lol:
мене ме привлеквит фацата, стомакот и градите :lol:
Ова стомак као стомак (пивски, салест и сл :P 8) :P ) или стомачни мускули :?: :P .... мислам и тој со пивскиот стомак има мускули на стомакот, али он место 6 како сите други си праи еден - али голем :P [/b]
 
A

Anonymous

Гостин
Цицка, гз и да сака да ги сподели со мене :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.200
Поени од реакции
34.434
Java напиша:
Цицка, гз и да сака да ги сподели со мене :lol:
Што убаво си го кажа ова.. :D
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
Java напиша:
Цицка, гз и да сака да ги сподели со мене :lol:

Site zborite za cicki i g'zovi, a za facata nikoj.
facata e povazhna be budali.Ne mnogu ama povzhna.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Gizo напиша:
Java напиша:
Цицка, гз и да сака да ги сподели со мене :lol:

Site zborite za cicki i g'zovi, a za facata nikoj.
facata e povazhna be budali.Ne mnogu ama povzhna.
Тело риба фаца аквариум :), сите се летаат по телото, што ако типката има супер тело фаца гром, а мозок лом?
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Хехех добра рима .... 8)
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Ете ти сеа што ке ти мозок, пеер што ке ти е женска која не те разбира? Ти се заебаваш со неа а она свака обратно и тука настанува караница ова она главоболки и тн.
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
44
n00b напиша:
Ете ти сеа што ке ти мозок, пеер што ке ти е женска која не те разбира? Ти се заебаваш со неа а она свака обратно и тука настанува караница ова она главоболки и тн.
Апсолутно си во право овде n00b.

Имај жена бобма, без два грама памет, па кога ќе ти дојде ред за женидба, па деца...Кога ќе почнат правите проблеми...Не знам што би помогнало повеќе, дали убавина со глупост или разум.
 
Член од
23 март 2005
Мислења
284
Поени од реакции
2
Dzabe ti e lepota ako nema pamet brat. Ke iskocis negde so nea i treba na usta lepak da i stavis. Celo vreme ke mislis da ne izlupa nekoja glupost. Koga veke sme kaj ubavi glupi zenski dali ja gledavte deneska emisijata Magic 7 na Sitel?
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
142
fsreplay напиша:
Dzabe ti e lepota ako nema pamet brat. Ke iskocis negde so nea i treba na usta lepak da i stavis. Celo vreme ke mislis da ne izlupa nekoja glupost. Koga veke sme kaj ubavi glupi zenski dali ja gledavte deneska emisijata Magic 7 na Sitel?

Eeeej katastrofa.Me nervira koga ke stavat voditeli amateri.Shto drugo da ochekuvash od Sitel e*ate.
 
A

Anonymous

Гостин
Лепотата е најбитна. Женска треба убава да биде, да ти е мерак да ја бациш. За муабет си иам другари.
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Java напиша:
Лепотата е најбитна. Женска треба убава да биде, да ти е мерак да ја бациш. За муабет си иам другари.
Апсолутно ... и не само да ја бациш :P ... него кој спомна женење, деца ??? Чекај бе има време ... има уште многу девојќи кои треба да се поминат right? :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom