Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Глупости! Значи ако ти дојде некој буљаш селски, поет у душа и те погледне онака лакомо и провидно оддавајќи се дека немал секс од кога десната рака му е у гипс, тој ќе те погоди тебе?
Разочаруваш бејб... :wink:
 

isabelle

ненадјебива
Член од
25 јануари 2005
Мислења
140
Поени од реакции
1
ите што ставаат аватари што на било кој начин асоцираат на секс, ставаат за да привлечат внимание на себе. Па не треба да чуди ако сите почнат да се "пукаат".

ЛЕееее Супергирл, од кај ма ти со ваква pop-psychology ??? :)
Ако ја ставам аватар што асоцира на секс, тоа истовремено значи дека i can handle the consequences !! :)))

А види види, кога го имав орцето (кое беше gif.и требаше да игра ама не го збираше овде) тогаш не велеше ти .. леее изабела е патриотка или традиционалистка.. играорка ..види шо фино моме од фамилија е , ех

Башка знаеш дека имам јазиче + блонд коса и дека пред огледало не ми е прв пат да истегам јазик.. Следниот пат сликни ме додека праам нешто друго in front of the mirror ! Do you dare ??
 
Член од
27 февруари 2005
Мислења
213
Поени од реакции
3
isabelle напиша:
ите што ставаат аватари што на било кој начин асоцираат на секс, ставаат за да привлечат внимание на себе. Па не треба да чуди ако сите почнат да се "пукаат".
ЛЕееее Супергирл, од кај ма ти со ваква pop-psychology ??? :)
Ако ја ставам аватар што асоцира на секс, тоа истовремено значи дека i can handle the consequences !! :)))

Башка знаеш дека имам јазиче + блонд коса и дека пред огледало не ми е прв пат да истегам јазик.. Следниот пат сликни ме додека праам нешто друго in front of the mirror ! Do you dare ??

Што се најде па ти најпрозвана од сите да реагираш? Ја тебе не те спомнав, туку тоа важеше за сите. И не зборев за последиците дали може некој да се справи со нив или не, туку за мотивите. Ја така мислам, другите немора ама ич да се сложат со мене.

А што правиш и што планираш да правиш пред огледало е потполно небитно за мене. За сликање ќе те сликам, ако тебе ти се зафатени рацете или нема кој друг да ја држи камерата.
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
А да се договорите вие две вечерва у 8 саат у парк - кај споменикот на Гоце Делчев и да се истепате ??? :P 8) :P
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Јас па барам .... пенис поголем од 16сантиметри а помал од 19см.
Јас пак барам - кога им даваат лични карти на маженцињата, да им ги истетовираат на чело горенаведените податоци. Или ај, не мора на чело, грдо е - да се наведат во личната карта. :idea:
Е, тогаш ќе барам лична карта. Ништо друго.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Стегнато газе и цициња (деколте по можност, или некое тенко маиче), добра нога, солидна фацка.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
Глупости! Значи ако ти дојде некој буљаш селски, поет у душа и те погледне онака лакомо и провидно оддавајќи се дека немал секс од кога десната рака му е у гипс, тој ќе те погоди тебе?
Разочаруваш бејб... :wink:
:lol: Potencirav "fraeri" deka ne me vlecat, i opsto onaka mi bese muabetot deka ubavinata e prolazna pa ne mora da e izvajan za da me privlece. E sega sekako deka toj so gipsot nema da me pogodi :lol: :lol: :lol:
Ama eve, bas za prv pogled ... poveke gledam na faca odkolku na plocki po stomakot, gledam i na toa sto nosi na sebe (ne zboram za marka nego za vkus) i obavezno obrnuvam vnimanie na toa kako mirisa ... e toa e najpresudno :lol: :lol: :wink: Posle ova znaci bi sledel prviot muabet 8)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Плави очи, солидно тело и без мозок не ја зимам поарно да шетам некоја со која можеш муабет да си направиш оти па нема да можеш само со другарите да разговараш оти одма ќе те откачи :lol: така да поарно да водиш некоја поскромна и паметна отколку некоја глупа манекенка
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Јас сакам убава насмевка, да е скромна и фина. И смисла за хумор не е на одмет. Брк може да има само под услов добро да и стои и да не боцка многу :D
 

Bale82

Bwagojce
Член од
22 април 2005
Мислења
227
Поени од реакции
4
Дефинитивно најпривлечна работа кај жените серазбира се очите
а и заоблено sexy газенце по можност да не е претерано големо
и за ова повеќе не треба да се коментира крај на темата!
Еј ке заборавев и добро муце оти се разбира за што ќе треба
да го искористат.
Еве ви пример како треба да изгледа сето тоа.

Признајте дека е АНГЕЛСКИ добра




а за очињата по можност да бидат светло зелени или плави т.е


и муце се разбира како на тетката


Толку од муабетот се читаме некаде на друго место![
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Kaj si nashol zhenskata od prvata slika da ja sporeduvash so Angelina. :wink: :D Odma da ja izbrishesh :D Nemozhesh Angelina da ja sporeduvash so nikogo. :love1:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Мене не ми се допаѓа Анџелина Џоли толку како на вас ... што знма ... некако во лицето ко пифтија ми е ... налик Линзи Девенпорт :P 8) :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom