Што ве смее најмногу?

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.819
Поени од реакции
5.004
ПИШЕТЕ ШТО НАМОГУ ВЕ СМЕЕ :pos2:
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Најмногу ме смее дечко ми кога ќе заспие,јас му правам муабет он ми прави муабет,јас се смеам он се смее,а утредента на ништо не се сеќава.Ме смеат смешно вулгарните рими на форумов што всушност не се рими,ме смее доооообра комедија,а ретко се смеам на вицови.Ме смеат и водителките на глупите квизови од типот на кешоловец а и спикерките на вести не се исклучок.А во 4 сабајле се ми е смешно.:pos:
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
9.688
Поени од реакции
21.423
Мене ме смеат некои потписи на форумов, исто ме смее некој добар виц, ме смее и добра комедија...и ме смее едно другарче, паѓам од смеење кога зборува тој. Некогаш жениве ми се смешни, и другарите по некогаш...
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
256
Глупи вицови, како тие во темата:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.812
Поени од реакции
25.386
Ме смеат најмали и глупи ситници,ме смее некоја смешка која што е кажана,друштвото знае да ме насмее итн итн.
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
20
моментално,Џим Кери

интересно смешни потписи и вицови (иако тешко може да ме насмее виц :) )
фаците што ги прави другарка ми... хмм..тоа ќе е :) не ми текнува повеќе во моментов...
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.331
глупи вицови и некој смешки шо излегуваат од наше друштво
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.677
Безвеза вицеви, некои потписи, аватари, глупостите што ги правиме на факс и к-15.
 

JOE

madrid madrid y nadie mas!
Член од
31 март 2007
Мислења
2.954
Поени од реакции
401
дефинитивно само к-15 може да ме насмее и еден другар од малоо ме газат од смеа.
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
66
Jim Carrey RUllez!!
I makedonski filmovi:)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.493
Хипикот од шоуто на 70-те
Одличен виц
Мартин Вучич
Радмила Шеќеринска
и еден куп други работи.....
 

ЅОНЕ

сакам скопско
Член од
25 јануари 2007
Мислења
588
Поени од реакции
31
БУШАВИОТ:pos::pos::pos:
 
На врв Bottom