Што ве напалува најбрзо во сексот?

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Ме пали кога ми збори прљави работи додека трае :icon_lol:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Ебаго да ви кажам утре-другиден да го искористите то. А и зависи од жената најмногу, за шо ја бива и како ја бива. :)

да лижам додека вришти гласно
 
Последно уредено:

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ебаго да ви кажам утре-другиден да го искористите то. А и зависи од жената најмногу, за шо ја бива и како ја бива. :)

да лижам додека вришти гласно
Глуми:D
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Јас да ти кажам :)
Ако де, и да го прај за ефект то значи дека мерако сака да ти го напрај и да те загреј за наредниот стадиум. Ништо лошо, баш напротив, уште повеќе за респект. :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.503
Поени од реакции
33.643
Ако де, и да го прај за ефект то значи дека мерако сака да ти го напрај и да те загреј за наредниот стадиум. Ништо лошо, баш напротив, уште повеќе за респект. :)
Razmisli brat.. ako te laze za orgazam sto ostanuva za drugo? Sledno ke ispadne deka stvarno ne ti e golem. I slicnimite muabeti.

Am, neam thing valda, se e do devojkata... eve neznaev deka hulahopki me palele, ne in general, tuku za seks, duri nesoblecuvanje i igri.

Ili grebenje i grizenje do rani ostavanje..
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ако де, и да го прај за ефект то значи дека мерако сака да ти го напрај и да те загреј за наредниот стадиум. Ништо лошо, баш напротив, уште повеќе за респект. :)
Ам ако е за така речи и нека ти одглуми оргазам без да ја допреш, сигурно добра претстава ќе добиеш :D Следна етапа ти седнат на фотеља гледаш шоу.

Оралниот е во предигра и да вриска тоа се последните секудни. Ако вриска уште на старт дај и оскар :D
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.458
Поени од реакции
10.155
Кога ја треси газицата во доги,ги чепка цицињата и газето :)
 

Дениција

on my eighth life
Член од
17 март 2014
Мислења
241
Поени од реакции
899
Најмногу ме палат зборови. Кратка добро склопена порака неколкупати ме натерала да се појавам на врата кај дечко ми во 2 по полноќ.

Да не се правам многу Лајла Грејс, ме пали и класичното плескање по газе, бакнување врат (особено задниот дел од вратот) и гризење (до раскрвавување). Секогаш ме опоменуваат за последново :rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom