Што би направиле кога 24 часа би биле невидливи?

Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
heheheeh tesko prasanje ke odam da go silovam Bon Jovi hehehe :nesvest:
 

F i l i p

·٠•● DoN FiLiP ●•٠·˙
Член од
23 декември 2007
Мислења
50
Поени од реакции
0
--**Ema**-- ej bravo za temava!!! TOP E!!! Pa ja bi idel kaj sve ne...segde kaj so ne me pustale,hihi...(samo ja si znam)...bi ispraznil nekoja prodavnica ko Tehnomarket Evropa...hihi...i mn dr raboti bi naprail...
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Би отиднал на некои места каде не би идел ако сум видлив :)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Невидлив примамливо е ова. Па првите неколку часа банките ќе отидат во минус. После тоа некоја позната женска ѕвезда ќе биде ставена на интернет гола, а кога ќе помине невидливоста ќе идам на шопинг.
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Би ги следела неколку часа оние деца и професори што ме нервираат правејќи им стапици(особено на професорите), и се што во тој момент ќе ми падне на памет! Потоа би го следела и би му отишла дома на детето што ми се допаѓа да си го гледам цело време, ќе се ставам себеси на мсн о контакти, ќе му оставам некои ливчиња со пораки, некои работи што го потсеќаат на мене и милион др. работи да се замисли малку и да му текне на мене...:pos: И онака он си е мрднат така да...би правела некои такви работи како да сум со него, а навечер кога ќе легне да спие, ќе го бакнам. Никој тоа нема да го знае само јас! :pos:
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ке ги демнам (а можеби и убијам) луѓето кои ми се сомнителни, не ги има многу :) ама си знаат кои се тие :) :pos: потоа би отишол до некоја банка или поточно да кажам банки и да си отворам сметки да си префрлам некој денар или поточно денари и ке си ги искеширам потоа и нема ни трага ни глас од парите :)

п.с. (После се Сетив) на крајот од денот ке им јавам на неколку другарки и ке им кажам што ми се случува и дали би сакале да се сексаат :) би било кул:)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Ќе крадам испитни прашања , а и ќе се утепам од крадење се што ми треба, и едно пол саат ќе стојам негде у гтц и ќе сопнувам луѓе.Многу ми е смешно кога ќе се утепа некој.Хехехехехехехе. И ќе идам да ја упуцам Дора Бакојани. А првиот саат ќе си напраам добар план за да можам асално да си ги искорисам тие 24 саати.:vozbud:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Елена Ристевска ке го јаде.

Ке убијам 10тина души(Да да Ето таму си и ти вброен немој да се чудиш коа ке читаш)
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Ќе ги дотепам од ќотек сите што ме нервираат, ќе наминам у некоја банка да се почастам малку.
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Ќе се бутнам у кревет на некој лезбејки !!!
И би го утепал Боки13 !!!!
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
na direktoro od ucilisteto nase ce mu gi istisam gumite i ce i ce mu ja iskrsam kolata i ce go otepam zimi se!!!
Ili mozi posto ne ne pusta sukanici cetki i dollgi i neobicni frizuri na uciliste ce mu zalepam trajna perika so skanici pa da vidam so ke pravi.
I na prof ce mu gi spalam tevtrite so otcenki
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
502
Поени од реакции
4
ќе шетам гол низ факултет,ќе му седнам на Зозе на катедра и ќе му мавам заушки
 

Kajgana Shop

На врв Bottom