Шмекање...

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Едноставно...Колку и како шмекате!...Дали имате проблем со Шмекањето па би мозел некако да дадам совет хаха...
Раскажете некоја интересна шмек ситуација...и так натамо и так натаму...Опишете го шмекањето какво ви било кога сте ја кариле цурата/цурот..:)...ајде и ја да поставам некоја тема а што би било друго ако не биде поврзана со Шмекот..позз

ЗАБОРАВИВ ДА ДОДАДАМ:
на оваа тема можете реплицирајки еден со друг да се шмекнете...
од кај знаете можеби во оваа тема ке си го најдете принцот на бел коњ/принцезата на црна кобила...ајде пробајте...
еве јас ке почнам...let's the shmecking begiiinnn
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
јас незнам да шмекам баш. срамежлив сум и повлечен. незнам како да постапам со девојки и незнам што да им зборам. помагај жифти се, дај неколку совети и објасни како да шмекам со успех?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Значи да предупредам од старт. НЕ заборавајте дека се наоѓате во Љубов и Секс, а не во Хумор или Чек Дис Аут. Овде сеирџиски коментари не се толерираат. Или одговорете на темата соодветно или воопшто не коментирајте затоа што коментарите ќе бидат избришани.:smir:
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
јас незнам да шмекам баш. срамежлив сум и повлечен. незнам како да постапам со девојки и незнам што да им зборам. помагај жифти се, дај неколку совети и објасни како да шмекам со успех?
Ајде Shmekerot, еве ти шанса да ја докажеш својата екпертиза. Ајде!:zlo:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Бакнување чедо мое :star:
Драго 13 годишно ЧЕДО не е бакнување! Ти да заведеш некоја непозната со бакнување без да ја допреш :wink:

...eye contact

ама што знаеме ние обичните смртници... нека пише експертот.
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Драго 13 годишно ЧЕДО бакнување не е со сигурност.... ти да заведеш некоја непозната со бакнување без да ја допреш :wink:
Изгледа ние сме заостанати, види кај отишла младинава. Директ в грло, браос децо!
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
3.157
Поени од реакции
129
Добро, не е ли шмекање друг збор за флерување? Или сум заостанал :smir:?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Sto e pa sea pa toa flertuvanje ???

DA i pustas li isharet ?

Da ja puzish ?

Smekanje cudno :toe:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
A ona sedam za shank i ja buljam dva saata i kao i zmigam a nemam hrabrost da i prijdam toa li e be smekanje ???

Znachi isharet varijanta koja ne uspeva ni u 5 % slucai ... e jebiga ako e toa smekanje ne sum smeker toash :toe:
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
A ona sedam za shank i ja buljam dva saata i kao i zmigam a nemam hrabrost da i prijdam toa li e be smekanje ???

Znachi isharet varijanta koja ne uspeva ni u 5 % slucai ... e jebiga ako e toa smekanje ne sum smeker toash :toe:
Tacno. Znaev deka od prva deka ke me razbiras.
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Fala quark ...da ga jebem nikad ne mi idelo toa smekanje ni ko kopilj ... niedna zenska ne sum fatil na smekanje ... daj neka dojde smekerot da kaze tajnata smekerska :smir:

Ti si fatil nesto na smekanje ???

Ja imam edna slucka od biblioteka i od togash ne smekam ... abe edno milo ubavo devojce sto uceshe tamu ... ja smekam , ja smekam ...ja smekam ama nikako da i otidam i ona me smeka , me smeka , me smeka ...i taka edno mesec dena ...ne oti ucev nesto , glupo mi beshe da i prijdam u sred biblioteka nemam pojma zasto izgleda mnogu mi se svidjashe i den denes ja pamtam . I eden den nakon mesec dena ja gledam so eden papan sto go znam ja karil ...i od toash sum rekol smekanje JOK ...ili direktiva ili jok smekanje antismeker sum jas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom