"ШТАБ" НА А1

Кој ве смее најмногу?

  • Началник

    Гласови: 12 12,4%
  • Замениче

    Гласови: 12 12,4%
  • Диско

    Гласови: 47 48,5%
  • Капетан Немо

    Гласови: 20 20,6%
  • Стрико

    Гласови: 3 3,1%
  • Лиле

    Гласови: 3 3,1%

  • Вкупно гласачи
    97

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
najaka teatarska pretstavaa........ posebno onie disko nemo na4alnikon i zamenikon tie se najakai vo teratarskava pretstava
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Не се лоши сигурно се подобри од Вечерна школа Хрватите
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
ludi se!odamna nisto posmesno,a makedonsko ne sum videl na tv!
 
Член од
17 јули 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Хе хе хе. Па тоа е криминал бе друже. Луѓето сакале да ја имитиираат вечерна школа ама ништо не направиле. Јас да кажам право и не ги разбирам овие од штаб што зборуваат а и се прават интересни на сила, а тоа не бива.
СЕ СЛАГАМ СО ТЕБЕ БАШ ТАКА Е :tv:
 
Член од
17 јули 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
ШТАБ ПРАВА ГЛУПОСТ САМО ЏЕМО БИЉБИЉ БЕШЕ ПОРАНО МНОГУ ПОДОБАР БО ХУМОРОТ СЕА Е ЗА НИКАДЕ
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Aбе, пробале да направат нешо и колку толку добри се, мене можат да ме насмеат...и немам некој негативни мислења за нив
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
C c c c... Ne sum videl u zivot nesto poglupo stvarno se dosadni a i nisto ne razbiram sto zborat sto vikate sve na sila sakaat.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.032
Поени од реакции
1.143
Не е лошо.. Го имам гледано неколку пати.. но не ми е мнгу интересно бидејќи ја имам гледано Сомнително лице.. истите личности.. користат исти изрази.. далеку подобра е драмата Сомнително лице..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Не глеам често затоа и незнам кој е кој по име, иначе тој што е со пуцвалот и наочарчињата ми е вујко.
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Не глеам често затоа и незнам кој е кој по име, иначе тој што е со пуцвалот и наочарчињата ми е вујко.
епа браво за вујко ти бидејќи е дефинитивно најзакон лик,кога ке тресне нешто...тој најмногу успева да ме насмее,али ова е копија на тие српските и хрватски незнам како се викаат а за дијалозиве и инспирација за ликовиве е земено од сомнително лице,и шознам,добри се бе,не се лоши,најдобар е диско,најлош стрико
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Не се лоши! Може ги споредуваат со курсаџије али не е тоа тоа, сепак си имаат свој концепт на целата изведба!
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
lol, ЗАКОН беа во Саботата. :)
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
top se nema zbor, pobarajte te ja somnitelno lice ama so dzemo b. kako glumi nacalnik, e tek togas ke vidite stho se desava :) inace defitinvo disko e No.1 showmen :)
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.024
Поени од реакции
609
Mene ne mi se nesto posebno.:)
Ne si mozat so K-15:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom