Циркуз во струмица - уапсени сторителите на случајот - Колата на Трајковски

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Крај е кога судијата ке отсвири крај а додека се игра резултатот е променлив,тоа ти е една променлива варијабла...
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Аман бе по 16 години имат биле членови на ВМРО тии за пари и мајката ќе си га утепат не е битно на коо партија се членови...
добро де тие малолетните не мора да се официјални членови на ВМРО. Ако шетат со ВМРО маици и ако одат по митинзи и штабове, не се супортере нели???

Не е битно. Битно е шо првио обид Силвана директно да го зацрне на Заев не и успеа.:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
добро де тие малолетните не мора да се официјални членови на ВМРО. Ако шетат со ВМРО маици и ако одат по митинзи и штабове, не се супортере нели???

Не е битно. Битно е шо првио обид Силвана директно да го зацрне на Заев не и успеа.:smir:
Ќе има уште.Но така ги губи и тие гласови што ги има во Струмица,а верувајте не се многу :pipi:
 
Член од
8 март 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
Не се знае уште од кој се платени, така да ного опции се отворени :pos2:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Не се знае уште од кој се платени, така да ного опции се отворени :pos2:
А ако се платени , знааме им га цената. За по 2 пива и душа ке дадат:pos2:
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
503
Поени од реакции
6
Amnestiranoto lice mnogu providno ispadna so krsenjeto na kolata ma Mojsej, toa i vrapcinjata go znaat deka se potplateni od amnestiraniot kriminalec.
 
Член од
8 март 2009
Мислења
17
Поени од реакции
1
ВМРО-ДПМНЕ има силен подмладок познат како УНИЈА НА МЛАДИ СИЛИ (УМС)
Според статутот на унијата, член може да биде СЕКОЈ на воздраст од 15 до 28 години. Со фактот што си член на УМС на ВМРО-ДПМНЕ, не значи дека си член на ВМРО-ДПМНЕ.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Ај некој нека ги напише иницијалите на сторителите и годините на сторителите... неможам да ги најдам:uvo::uvo::uvo:
Чекам :kesa:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
ВМРО-ДПМНЕ има силен подмладок познат како УНИЈА НА МЛАДИ СИЛИ (УМС)
Според статутот на унијата, член може да биде СЕКОЈ на воздраст од 15 до 28 години. Со фактот што си член на УМС на ВМРО-ДПМНЕ, не значи дека си член на ВМРО-ДПМНЕ.
За тоа дека имаме силен подмладок во право си :wink:а тоа за годините претседателите на општинските комитети одлучуваат дали може од 15 или од покасно различно е на сите места:nesum:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Дента преги ги имаше на А1 објавено , сега ги снема.:toe:
Е ајде де снема ги :pos2:, ај ако ги има некој нека ги пише тука да размозгам малко да видам кој е можел да га напраа таа работа:)
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
ја бе јас памтам едно ...... Ф.Т.(22):smir::smir::smir:

ај размозги:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Е ајде де снема ги :pos2:, ај ако ги има некој нека ги пише тука да размозгам малко да видам кој е можел да га напраа таа работа:)
Преска ги имаше иницијалите (на а1), како и тоа дека 3ца биле малолетници, сега ништо такво нема. Разгледав и на сајтовите на канал5, сител, алсат-м, исто и таму нема :toe:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
ја бе јас памтам едно ...... Ф.Т.(22):smir::smir::smir:

ај размозги:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Хех абе знам го кој е тај... ама тии не ги памтам по 16 години шо бее хехе тај одма ми текна кој е само не ми се веруваше оти е 22 години не личе на толко да го емм и...:pos2::pos2:
Стварно незнам шо е финтата шо ги снема иницијалите.
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Хех абе знам го кој е тај... ама тии не ги памтам по 16 години шо бее хехе тај одма ми текна кој е само не ми се веруваше оти е 22 години не личе на толко да го емм и...:pos2::pos2:
Стварно незнам шо е финтата шо ги снема иницијалите.
Е как да не ти се верува. Од 5-8 одделенијата ги помина по 2 пати, да си биде на сигурно:vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom