Христос Воскресе!

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.436
Поени од реакции
19.651
Биди оволкав курназ и кога ќе дојде на ред наредниот талибански празник да се честита. Ако смееш.
Исус да беше женско, кој ке те слушаше, поише ке замараше и од мене.

Курназ сам ја кд е у питање дискусија за било какфу веру. Него ти си една обична пичка што одвај чекаш да едеш гомна за пичке. Којзнае како е да не се осети клиторис цел живот, устфари ти ке знаеше и ваљда моментално знаеш.

И кој кур па ти ми се ск закачи, нешто као вау верник, а?

Ти да беше женско ја мислу ке беше најкурва на сфет, сс што стигнеше ке се ебеше. Такфи су тија огорчени од корпу.
Ти си мушка ливадарка, шовинист, кфази Ченто, дете на мушку мајку сс бркови што цунуе у уста на селски славе. Ти си оргинал пример како не треа да изгледа едно мушко.
Ти си мушка курва,на коју најголемо сексуално искустфо ву е мочање.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.205
Исус да беше женско, кој ке те слушаше, поише ке замараше и од мене.

Курназ сам ја кд е у питање дискусија за било какфу веру. Него ти си една обична пичка што одвај чекаш да едеш гомна за пичке. Којзнае како е да не се осети клиторис цел живот, устфари ти ке знаеше и ваљда моментално знаеш.

И кој кур па ти ми се ск закачи, нешто као вау верник, а?

Ти да беше женско ја мислу ке беше најкурва на сфет, сс што стигнеше ке се ебеше. Такфи су тија огорчени од корпу.
Ти си мушка ливадарка, шовинист, кфази Ченто, дете на мушку мајку сс бркови што цунуе у уста на селски славе. Ти си оргинал пример како не треа да изгледа едно мушко.
Ти си мушка курва,на коју најголемо сексуално искустфо ву е мочање.
Daj be pisi normalno, se ubiv od smeenje a pola i ne ni razbrav so pisi. Zamisli cel tekst da go razberev :pos:
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
40
Поени од реакции
63
Исус да беше женско, кој ке те слушаше, поише ке замараше и од мене.

Курназ сам ја кд е у питање дискусија за било какфу веру. Него ти си една обична пичка што одвај чекаш да едеш гомна за пичке. Којзнае како е да не се осети клиторис цел живот, устфари ти ке знаеше и ваљда моментално знаеш.

И кој кур па ти ми се ск закачи, нешто као вау верник, а?

Ти да беше женско ја мислу ке беше најкурва на сфет, сс што стигнеше ке се ебеше. Такфи су тија огорчени од корпу.
Ти си мушка ливадарка, шовинист, кфази Ченто, дете на мушку мајку сс бркови што цунуе у уста на селски славе. Ти си оргинал пример како не треа да изгледа едно мушко.
Ти си мушка курва,на коју најголемо сексуално искустфо ву е мочање.
Исус воскрснал за такви како вас , што сте во заблуда и неверници (атеисти).Исус ќе дојде повторно на земјата и таквите како вас ќе ги собере и однесе во пеколот и сите други грешници !!!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.646
Поени од реакции
34.851
еве лани имаше колегу шиптaр и цело време дискутирасмо за ислам.
...зш имаш привилегии во пишување, јас ако напишам така ми излегува автоматски ,,албанец,, ... албанец

еве како сум напишала оригинал
Image_1681685296.jpg
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.318
Поени од реакции
4.702
...зш имаш привилегии во пишување, јас ако напишам така ми излегува автоматски ,,албанец,, ... албанец
Ти си ставена на листата „персона нон грата“, а тој на „ВИП“ листа...
Не одговараш у актуелен систем.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.646
Поени од реакции
34.851
Ти си ставена на листата „персона нон грата“, а тој на „ВИП“ листа...
Не одговараш у актуелен систем.
...па јас никогаш не го применувам така, туку како шќиптар, од Шќиприја.
 
Последно уредено:

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.205
Шиптaр е najpravilno vekje koga sme kaj toa :toe:
Ali sto ima toa vrska so praznikot, stvarno neznam :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom