Хотел 626

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Sto bidna sega, treba cam i mic?
Прво ти вели дека треба ама пошто јас немам си продолжив без нив и се играше. Мислам дека може без нив да се игра. А зошто прашува за нив немам појма.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Прво ти вели дека треба ама пошто јас немам си продолжив без нив и се играше. Мислам дека може без нив да се игра. А зошто прашува за нив немам појма.
Мал спојлер

ке треба микрофон зашто треба да пееш на една стаза
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.731
Поени од реакции
9.782
Мал спојлер

ке треба микрофон зашто треба да пееш на една стаза
Мора да пеам? Лол тоа би било пострашно од играта. Сега мора да имам микрофон или? Ако не може без микрофон и камера подобро ни да не почнувам да ја играм, да не ми биде мака хехе.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
не е точно...немора ниту камера ниту микрофон...само помагала се...

Предупредување...сериозно “јак“ споилер.....
Стазата во која треба да пееш, ако немаш мик ке бираш песна од џубоксот, а стазата со слитите на ѕид, ако немаш камера нема да мораш да ја одбереш твојата слика (потребна за поминуваше на левелот) туку бираш една...една друга :) (ептен “расипувач“ да не е :) )
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Луда игричка...само ја ѕирнав ама она со фотоапаратот беше добро..
 
А

Адриано

Гостин
Како што пишав претходно ја игравме со екипата после 3 саатот ноќта и бевме 5 души во една соба со изгасена ламба додаток ефект звучници на секој ѕид од дивидито и страови!
На играта не е потребно да имаш микрофон за да пееш треба само веб камерче да имаш за да се сликнеш за да ја прикачиш сликата или можеш друга од ком.(ова е потребно за последната стаза ама може и без него друга слика ке ви биде прикачена)+ако немате сараунд озвучување можете со слушалки.
п.с. Ви ја препорачувам да ја играте сами со слушалки и после полноќ за комплетен ефект.
Луѓе со Слабо срце и големи стравови во душата не се залажувајте!!!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
:nesvest::nesvest::nesvest::nesvest::nesvest::nesvest:

Ја мислев ја преценивте. Ама не сум бил у право. :nesum:
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Во стазата кога си затворен со тој, дури откога 1 ме уби сватив што треба да се прави за шифра :)
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ај јас гасам светло во собава и да видам шо е толку страшно :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
aj i jas sega ke igram .. izgasnav svetlo , slusalkite na mene , i mesto da ucam matematika , ke igram ova hahahah
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
абе зошто неможам букви од да напишам ни мејл ни ништо на таа страна :S
само со бројки можам, знае некој шо т проблемот ? неможам да пишам име за да се регистрирам т.е мејлот .. името можам и со бројки:P
изгаси македонска поддршка...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom