Хотел 626

А

Адриано

Гостин
Драги дами и господа ви ја претставувам играта од која БУКВАЛНО ке се испосерете во гаќи!
http://hotel626.com/

Главното дејствие се случува во Хотелот 626 и ваша задача е преку 10 нивоа да успеете да излезете од него.
секое ниво е различна соба,а во секоја соба има различен карактер кој ве чека и доколку не ја решите загатката во собата каде што се наоѓате нешто лошо ке ви се случи.
хотелот работи од 18.00 до 6.00 наутро и тоа е единственото време кога можете да ја играте оваа игра.
Играта е страови и не ја препорачувам на тие што се сами дома и на тие со слабо срце.
стрпете е уште пет часа хотелот се отвара........
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
714
Драги дами и господа ви ја претставувам играта од која БУКВАЛНО ке се испосерете во гаќи!
http://hotel626.com/

Главното дејствие се случува во Хотелот 626 и ваша задача е преку 10 нивоа да успеете да излезете од него.
секое ниво е различна соба,а во секоја соба има различен карактер кој ве чека и доколку не ја решите загатката во собата каде што се наоѓате нешто лошо ке ви се случи.
хотелот работи од 18.00 до 6.00 наутро и тоа е единственото време кога можете да ја играте оваа игра.
Играта е страови и не ја препорачувам на тие што се сами дома и на тие со слабо срце.
стрпете е уште пет часа хотелот се отвара........

Па тииииииииии...............мораше сега да ја отвориш чоек да неможе да дочека до 6 саат.требаше приквечер да ја отвориш сеа само ке туфкаме зашто неможеме да ја играме:wink:.Него остај тоа треба да се регистираш мислам соба да си направиш?ја напраив:toe:
 
А

Адриано

Гостин
Па тииииииииии...............мораше сега да ја отвориш чоек да неможе да дочека до 6 саат.требаше приквечер да ја отвориш сеа само ке туфкаме зашто неможеме да ја играме:wink:.Него остај тоа треба да се регистираш мислам соба да си направиш?ја напраив:toe:
мислам дека немора да се регистрираш туку само кога почнуваш име да си ставиш,ама не сум сигурен.
Јас ноќеска со 3-4 другари во 3.30 ја игравме и остај што се стресовме од играва и меѓу себе се плашевме ептен језива е...
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
мислам дека немора да се регистрираш туку само кога почнуваш име да си ставиш,ама не сум сигурен.
Јас ноќеска со 3-4 другари во 3.30 ја игравме и остај што се стресовме од играва и меѓу себе се плашевме ептен језива е...
Bas ke probam so drugari vecer...bolje e efektot ako si pijan?
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Ауууууууууу пишав име и имеил, ај ќе ја играм од 6 :vozbud:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Готово. И јас ке ја играм па после ке има коментари каква е.
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.724
Поени од реакции
9.759
Абе сменете си времето на компјутерот да е после 18 и ќе ја играте кога сакате. Не мора да чекате. Ај одам да пробам. ПС. што е ова бара микрофон и камера...
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Ете си напраив и ја,сеа чекам 6 сат...уше 3 сати:)
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
162
Абе сменете си времето на компјутерот да е после 18 и ќе ја играте кога сакате. Не мора да чекате. Ај одам да пробам. ПС. што е ова бара микрофон и камера...
Ne e toa poentata. Igraj ja u 2 sabajle =)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Секој може да го смени саатот. Али не е така интересно. Што фајде на сонце да играм такви игри. За џабе е само.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom