Хорор филмови

Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
tesko sranje noviov drakula,ne razbiram ova kumbinjava sto gi forsiraat tolku pa uste na kembridg zavrsil kao najucen na brodov
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
889
Поени од реакции
1.430
После home for rent, супер хорорче е и Nocebo. Топли препораки и за двата филма.

И двата заслужуваат една оцена повеќе од тоа што имаат.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.649
Поени од реакции
81.695
Нека стои ова тука...:misticen:


Колку што прочитав од коментарите под видеото, последните два не се сметаат ни за филмови, туку за исечоци од некои gore настани што вистински се случиле. Последниот FUBAR Vol.1 e толку шокантен што не може да се најде никаде, ниту на торенти, туку само на некои скриени darkweb страни.
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Нека стои ова тука...:misticen:


Колку што прочитав од коментарите под видеото, последните два не се сметаат ни за филмови, туку за исечоци од некои gore настани што вистински се случиле. Последниот FUBAR Vol.1 e толку шокантен што не може да се најде никаде, ниту на торенти, туку само на некои скриени darkweb страни.

го има бе,на редит го најдов линков,кликни 6-7 пати на плеј и ќе се пушти.

едит. не е ова за мене :pov:
 
Последно уредено:

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.649
Поени од реакции
81.695

го има бе,на редит го најдов линков,кликни 6-7 пати на плеј и ќе се пушти.

едит. не е ова за мене :pov:
Ѕирнав...зажалив...:jajce:


П.С. Те копкаше да го најдеш видеото а? Ти си класичен пример за curiosity killed the cat :icon_lol:
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Ѕирнав...зажалив...:jajce:


П.С. Те копкаше да го најдеш видеото а? Ти си класичен пример за curiosity killed the cat :icon_lol:
трејлер некаков побарав баш да видам шо е толку шокантно,не планирав цел да го глеам :D

као на пр. The Human Centipede,зирнав што-како и позз ... едино од Српски филм трејлерот ме заеба цел да го гледам :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom