Хорор филмови

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Член од
27 септември 2011
Мислења
423
Поени од реакции
682

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Дајте бе нешто тазе, гадно и опако....
 
O

Orion.

Гостин

Готов е Хостел 3, премиера на 27 декември.

Дајте некој предлог, ми се гледа некој добар хорор-трилер, или слешер, само нека биде некој модерен, не ми прават мерак старите класични хорори:) (и нека не биде со духови, страв ми е од нив):pos:
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846

Готов е Хостел 3, премиера на 27 декември.

Дајте некој предлог, ми се гледа некој добар хорор-трилер, или слешер, само нека биде некој модерен, не ми прават мерак старите класични хорори:) (и нека не биде со духови, страв ми е од нив):pos:
Ете ти добар трилер-хорор. Според вистинска случка е. Иначе овој Хостел едвај го чекам. Ќе биде јако.
 
Член од
4 ноември 2011
Мислења
18
Поени од реакции
5

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Ете ти добар трилер-хорор. Според вистинска случка е. Иначе овој Хостел едвај го чекам. Ќе биде јако.
alpha dog, ако планираш да го гледаш The Fourth Kind не го читај спојлеров, за марик14 е.

Не е според вистинска случка, така направиле да биде за да се долови чувството кај гледачот и да се зголеми ефектот. Има и на гугл побарај дека не се вистините настаните. Сепак, добра фора од креаторите на филмот.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
gledajkte go The Devil Inside mnogu dobar film:)
--- надополнето: Dec 5, 2011 9:02 PM ---

http://www.youtube.com/watch?v=n3QWhmKboaU
Како така да сум го пропуштил овој филм :vozbud: Мора да го гледам.
--- надополнето: Dec 5, 2011 9:25 PM ---
alpha dog, ако планираш да го гледаш The Fourth Kind не го читај спојлеров, за марик14 е.

Не е според вистинска случка, така направиле да биде за да се долови чувството кај гледачот и да се зголеми ефектот. Има и на гугл побарај дека не се вистините настаните. Сепак, добра фора од креаторите на филмот.
Alpha Dog не го читај спојлеров ако планираш да го гледаш филмот, за Илумиос е.

мислам дека малку има вистина во овој филм
 

Kajgana Shop

На врв Bottom