Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.113
Член од
12 март 2009
Мислења
19.915
Поени од реакции
15.902
дали има реална анализа колку од гејовите се жртва на заташкано рапување во детството, имаше во УСА дека уште многу одамна имало масовно такви работи во скаутските кампови, црквени и други интернати и слично......значи можеби е и голема лага целата теорија за генетска предодреденост....
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
@Let 3 жена ти знае ле какви ги вршиш по нет?
Тебе и да те ебат дома нема да кажеш....мирно,повлечено.
Еден ден ќе седна со тетка Петранка (примиер) и се ќе и кажа....Има да грми....
не знае, таа мисли дека сум техничар за продажба на азотни ѓубрива и затоа често патувам а ја у ствари имам неколку жени во други градови и одам да ги клецкам повремено
 
Член од
22 јули 2014
Мислења
621
Поени од реакции
766
Pred dada vi da ja otstranat od forumo....ciusto da popitam, kade sa homofobite?
Ili im zatnah muckite? SMRT ZA VMRO!
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
педери, нели ве боле газот
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
од многу седење пред компјутер
 
Член од
22 јули 2014
Мислења
621
Поени од реакции
766
SMRTY ZA VMRO....te ti oste eden so promasen brak....sine ima da te nema, a i da te ima, ne deka ke zivees kako so treba....Mocko mizeren razbra le, pred mene takov recnik ne....ti samio si mizerija...
[DOUBLEPOST=1467123428][/DOUBLEPOST]
педери, нели ве боле газот
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
од многу седење пред компјутер
SMRT ZA HEWTEROSEKSUALNOTO./....koj si be ti pizda ti mater....hetero....[DOUBLEPOST=1467123609][/DOUBLEPOST]Abe pizda ti mater heteros4ualna....mislis deka deckite ke me trgnat radi tebe....ne, prvo ke te napravam gjubre posle....mizernik, barerm da ozenis zenska kako so treba[DOUBLEPOST=1467123965][/DOUBLEPOST]Skorpi srcve deka sa homofobite?......dada ti e rekla. ima da gi nema.....ke puknat....I so transex sam? Let3 me e ebal......i? SMRT ZA CMRO....
[DOUBLEPOST=1467124030][/DOUBLEPOST]Let3 ke ti dovedam zenata i decata site da vidat....[DOUBLEPOST=1467124498][/DOUBLEPOST]
педери, нели ве боле газот
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
од многу седење пред компјутер

I so....jas vereuvam deka ti ni zenska nemas...dupese nesto vecerva?
 
Последно уредено:

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.190
Поени од реакции
20.822
дали има реална анализа колку од гејовите се жртва на заташкано рапување во детството, имаше во УСА дека уште многу одамна имало масовно такви работи во скаутските кампови, црквени и други интернати и слично......значи можеби е и голема лага целата теорија за генетска предодреденост....
Сигурен си дека во УСА било тоа!? Да не беше во Хрватска?
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
SMRTY ZA VMRO....te ti oste eden so promasen brak....sine ima da te nema, a i da te ima, ne deka ke zivees kako so treba....Mocko mizeren razbra le, pred mene takov recnik ne....ti samio si mizerija...
[DOUBLEPOST=1467123428][/DOUBLEPOST]SMRT ZA HEWTEROSEKSUALNOTO./....koj si be ti pizda ti mater....hetero....[DOUBLEPOST=1467123609][/DOUBLEPOST]Abe pizda ti mater heteros4ualna....mislis deka deckite ke me trgnat radi tebe....ne, prvo ke te napravam gjubre posle....mizernik, barerm da ozenis zenska kako so treba[DOUBLEPOST=1467123965][/DOUBLEPOST]Skorpi srcve deka sa homofobite?......dada ti e rekla. ima da gi nema.....ke puknat....I so transex sam? Let3 me e ebal......i? SMRT ZA CMRO....
[DOUBLEPOST=1467124030][/DOUBLEPOST]Let3 ke ti dovedam zenata i decata site da vidat....[DOUBLEPOST=1467124498][/DOUBLEPOST]


I so....jas vereuvam deka ti ni zenska nemas...dupese nesto vecerva?
тебе колку машки те дупеа синоќа? си правите вакви журки редовно?
aq85qhnx.png
 
Член од
22 јули 2014
Мислења
621
Поени од реакции
766
Сигурен си дека во УСА било тоа!? Да не беше во Хрватска?
Super kul decko.;...oni ke tyi izvadat milioni takvi gluposti.....Tova pod tebe moga dfa se kladfa deka ke bide so promasen brak.....prosto znaqm.....zal mi e za takvited....ama nema sto da im se praqvi....i so ono ke mi pusta provokacii....Tuka treba Let63 da se najde.....SMRT ZA VMRO....[DOUBLEPOST=1467125982][/DOUBLEPOST]
тебе колку машки те дупеа синоќа? си правите вакви журки редовно?
Прегледај го приврзокот 151244
Abe govedar....i koja e cela smisla na tebe.....Zeneno le si? ne.....podobro i da ne si.....SMRT ZA VMRO....[DOUBLEPOST=1467126111][/DOUBLEPOST]zENENI SO PROMASENI BRAKVI........hahhanemoga da gi gledam....
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
19.915
Поени од реакции
15.902
дали има реална анализа колку од гејовите се жртва на заташкано рапување во детството, имаше во УСА дека уште многу одамна имало масовно такви работи во скаутските кампови, цркени и други интернати и слично......значи можеби е и голема лага целата теорија за генетска предодреденост....
Сигурен си дека во УСА било тоа!? Да не беше во Хрватска?
во уса имаше анализа за сексуални злоупотреби во скаутските оргамизации уште од 60-тите, а имаше и за црковните интернати... за вториве имаше буквално во цел католички свет, па веројатно и во Хрватска...
исто така имаше за силување и во војска, посебно на млади војници, се сеќавам за Австралија...
Што се однесува до овие простори, мислам дека тоа било поретко, но имало друго, лично знам како во словенски извиднички камп 5 постари инструктори цел ноќ се редеа на едно 15г девојче од кампот кое итредента си ги сечеше вените на плажата кај воениот камп,,, ја спасија, но ниеден од инструкторите не одговараше...
Да се вратиме на хомосексуалноста, во касарнаѕа кај што служев 2-ца босанци инсценираа ( одглумија) хомосексуалност, трет војник го викна заставникот да дојде во ВЦ, а овие двајца внатре затворени... тој што глумеше дека е пасивен хомо го ослободија од служење ЈНА ( е незнам само дали трајно или привремено), а кога одеше ѓоа плачеше што го раздвојуваат од квази партнерот... ние се зае*ававме со крводарителите, абе крв давате за 2 дена слободни, дајте газ и одма ситно :D
 
S

staycalm

Гостин
Super kul decko.;...oni ke tyi izvadat milioni takvi gluposti.....Tova pod tebe moga dfa se kladfa deka ke bide so promasen brak.....prosto znaqm.....zal mi e za takvited....ama nema sto da im se praqvi....i so ono ke mi pusta provokacii....Tuka treba Let63 da se najde.....SMRT ZA VMRO....[DOUBLEPOST=1467125982][/DOUBLEPOST]Abe govedar....i koja e cela smisla na tebe.....Zeneno le si? ne.....podobro i da ne si.....SMRT ZA VMRO....[DOUBLEPOST=1467126111][/DOUBLEPOST]zENENI SO PROMASENI BRAKVI........hahhanemoga da gi gledam....
море човек шо ти стана? тролаш или? :D
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.190
Поени од реакции
20.822
Super kul decko.;...oni ke tyi izvadat milioni takvi gluposti.....Tova pod tebe moga dfa se kladfa deka ke bide so promasen brak.....prosto znaqm.....zal mi e za takvited....ama nema sto da im se praqvi....i so ono ke mi pusta provokacii....Tuka treba Let63 da se najde.....SMRT ZA VMRO....
Така е Лазо, толчи ги. Види го овој говедаров царски Карамба, па уште ставил суџук на профилна (со се јајца). Изгледа потајно посакува суџук у дуп да му влезе (со се јајца), маме му ебеш т.е тате. Само ќотек за ваквите. СМРТ ЗА ВМРО!

 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Како фигурира уште на форумов овој @LazarG навистина не ми е јасно.
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
@LazarG

Зошто толку ги мразиш вмро (дпмне). Да не те имаат нападнато и силувано. Општо познато е дека во таа партија сите се педери. Сите во таа партија пушат куреви, лижат газеви, се дупат во шупак.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom