Херои кои ги мразите

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.500
1)Silencer
2)Yurnero
3)Invoker
4)Phoenix

па партија немаме тепано против овие херои..по гнасни нешта и понеизбалансирани херои не постојат
 
На врв Bottom