Херои кои ги мразите

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.455
Херои против кои мразам да играм би било боље.

1.Потм
2.Енчантрес
3.Венгефул
4.Огре
5.Вајпер
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Bristal .. toa praseto ako se oblida 5 dusi moze da gi drzi da go mavaat i da ne umre mu ebam debeloto :) inace i pugna ja marazam koa igram protiv nea poso e mnogu zamoritelen heroj
 

Crazy. xD

Chazy
Член од
7 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
1
Ја ја мрзам онаа смрдливана жаба Сларк (Мурлок) -.-

Мнг е педерски напраен.. уше од први левел сите ги тепа и никој не му може ниш.. -.-

ебате херојот :D

А исто ме нервираат херои шо замараат со некои магии.. :) Ко мортред со прва
 
Г

Господ

Гостин
Стар ти е постов али ипак ќе кенкам.

Како почнува партија -АП на гарена?
-Сите манично ја бараат зелената кукичка и се молат да се тие на кои ќе им се посреќи спам-кликањето врз Мирана...
 

Selekt3

Волшебник
Член од
3 август 2011
Мислења
254
Поени од реакции
45
Не е темава најглуп херој туку херој кој го мразите.Јас ги мразам ередар и баланар
 

phazrew

Deepholm
Член од
3 септември 2011
Мислења
322
Поени од реакции
300
Магина (кога е против мене само)
Terrorblade
Destroyer
Ezalor
Huskar
 

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
sniper е мноогу нервирачки оти е noob-fliendly, посебно со shadowblade (lothar)
Disruptor (ако бегаш или немаш бкб или линкен, умрен си)
Wisp само ако е во комбинација со некој што ќе те закопа како tiny или chaos knight (ако некој гледа про, na`vi користеше гондар или nyx assasin за барање осамен херој и одма wisp ќе земи sven или tiny и секогаш најдуваја еден по еден)
 

TwiNNeR

Повеќе читам, помалку пишувам
Член од
1 декември 2009
Мислења
177
Поени од реакции
97
sniper, riki и ursa. Урса дека многу нубчиња го играат, а на лош начин. Снајпер слично, ама исто така дека снајпер и рики се доста беспотребни херои со многу мала улога во играта. Тука се само да собираат убиства и ништо повеќе.
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.008
Поени од реакции
917
sniper, riki и ursa. Урса дека многу нубчиња го играат, а на лош начин. Снајпер слично, ама исто така дека снајпер и рики се доста беспотребни херои со многу мала улога во играта. Тука се само да собираат убиства и ништо повеќе.
нема херои кој имаа многу мала улога во играта.... ако знаеш да ги играш со секој можеш да газиж....особено со снајпер и рики...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom