Фуле ја прекрсти Македонија во Скопје

Член од
25 февруари 2010
Мислења
1.158
Поени од реакции
879
Видео: ЕУ повлече промотивен спот поради ксенофобичност
Европската комисија го повлече видео спотот со кој се промовира проширување на ЕУ, после силните критики дека содржи ксенофобични елементи.
Имено, во спотот насловен „Растеме заедно“, привлечна жена во жолто која ја симболизира Европа, е нападната од Азијат, Арап и Африканец. Во тој момент таа се клонира во 12 девојки кои се претвораат во ѕвездите од знамето на ЕУ.
Видео спотот наиде на многу критики во јавноста по што беше повлечен.
види види, абе немало само кај нас идиоти и глупаци, ми дојде душа :)
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
748
Се дур не се реши спорот со Грција тешко ќе биде и политички,и економски и безбедносно итн.. МКД мора да влезе во НАТО.
 
Член од
25 февруари 2010
Мислења
1.158
Поени од реакции
879
е ќе влезе де, кога педерчињана јужни ќе ја признаат МАКЕДОНИЈА. :) и нивните убиства, прогони и репресии што ги правеа последниве 200 години врз Македонците.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.280
Се дур не се реши спорот со Грција тешко ќе биде и политички,и економски и безбедносно итн.. МКД мора да влезе во НАТО.
Ти нели во Грција си. Што се замараш со државава, ете и во НАТО и во Еу си. Него дај кажи сеа со последниов пакет антикризни мерки, колку ти ја скратија платата ?
 
Член од
18 јануари 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
748
Ти нели во Грција си. Што се замараш со државава, ете и во НАТО и во Еу си. Него дај кажи сеа со последниов пакет антикризни мерки, колку ти ја скратија платата ?
Мене ми е жал за народот во МКД, со ова темпо цела држава наскоро ќе капитулира со глупостите на Грујо..:facepalm:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.719
Поени од реакции
9.829
Мене ми е жал за народот во МКД, со ова темпо цела држава наскоро ќе капитулира со глупостите на Грујо..:facepalm:
Иди те вика дечко ти Сакис , ајт..се навлажнил.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.242
Поени од реакции
8.312
По омаловажувана од последниве 5 години не била никогаш Македонија...:tapp:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
И каков коментар очекуваш сеа да му пишам на Фуле? :confused:'
Јас еве ќе го прекрстам од Фуле во Муле само 1 буква менувам,зарем ќе ме дадат барем во локалниов весник ?
 

Итар Пејо

Слободен Радикал
Член од
10 октомври 2011
Мислења
735
Поени од реакции
660
Зошто немаме некој наш политичар со толку големи муда како Лукашенко Белорусинот и да му каже на Штефан Фуле дека е тежок морон и пе*ер...:eek:
Зошто немаме нуклеарки(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom