Фудбалот и жените...

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
BeBe11 напиша:
Абе кој и да ми го дадат од овие не враќам, не сум многу прибирлива :) А и у право бевте, на Кристијано Роналдо мислев, леле многу е лепотан лице што има мх мх мх...па тоа телцето...
Бонбончиња
Toj e model vo na Pepe reklamata za nivnite farmerki;) Zirni vidi sto ubavo mu sedatmh mh mh
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
ragazza напиша:
Toj e model vo na Pepe reklamata za nivnite farmerki;) Zirni vidi sto ubavo mu sedatmh mh mh
Ма не знам ако ја има на нет дај линк да ја ѕирнам пошто не сум во мк :) али колку убаво да му стојат, ја уше поубаво ќе му одговарам :P
 

Bale82

Bwagojce
Член од
22 април 2005
Мислења
227
Поени од реакции
4
Брејјјј женските од форумот се запалија шо му стана така наеднаш и нив да не ги фате некаква фотбал манија
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Вие машките имате фудбал манија ради адреналинот, а ние ради тестесторонот :) Али како и да е важно да се гледа фудбал
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
mh mh mh (= mozi ovaj za mene .. na edna vechera.. vkrevet.. so romantiki .. (= ali ne bi bilo lozhso vzid u wc.. samo so nego =D AHIAaHaiAH
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
<3

Сликата е законија и во овој момент посакувам да знам што му мислиш :):):):):):):)
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
JuveFan напиша:
Сликата е законија и во овој момент посакувам да знам што му мислиш :):):):):):):)
Истото што и јас сега...:je: :je: :je: женската ИМА ВКУС!
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
JuveFan напиша:
Сликата е законија и во овој момент посакувам да знам што му мислиш :):):):):):):)
4 me to know 4 u to find out ;)
Inace sagaqua slicen vkus imame ;)
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
Еве ви едно играчиште што мислам дека за некое време ќе биде најдобриот играч. Ви го преставувам Кристиано Роналдо :):). И се надевам дека на ragazza ќе му се допадни :wub:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Mh mh bombonche e ovaj ama na Bebe 11 :) ne i se mesham vo stipkite :)
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
ragazza напиша:
Mh mh bombonche e ovaj ama na Bebe 11 e ovaj:) ne i se mesham vo stipkite :)
:pos::pos::pos: Не бе ќе го делиме има доволно и за двете машалааа пиел млеко ко мал... ти само изрази желба одма 3ка правиме
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
BeBe11 напиша:
:pos::pos::pos: Не бе ќе го делиме има доволно и за двете машалааа пиел млеко ко мал... ти само изрази желба одма 3ка правиме
*************
3ka so vas i da umram drugio den da ne zalam :)))))))))))))))
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
JuveFan напиша:
Еве ви едно играчиште што мислам дека за некое време ќе биде најдобриот играч. Ви го преставувам Кристиано Роналдо :):). И се надевам дека на ragazza ќе му се допадни :wub:
Пер ти да не си имаш некои задњи план? Не напали сите па си викаш можда ќе се изпразниме на тебе...:) ц ц
 

Kajgana Shop

На врв Bottom