Фудбалот и жените...

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Cek neka pusti slika na pp prvim , mozi e lichen , ke se najdi hihi
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
BeBe11 напиша:
Пер ти да не си имаш некои задњи план? Не напали сите па си викаш можда ќе се изпразниме на тебе...:) ц ц
Јас од моја страна можам да кажам дека ги сакам жените и тоа најмногу и мислам дека без жена мажот ќе пропадни и ќе му биде многу досадно во овај проколнат живот :):). Иначе мило ми е што ве напалив толку многу и се надевам дека на мене ќе се случи нешто такво како што мислам дека ќе го сонувам вечер:wub: . Кога го клавав дечкото (Роналдо) сакав да направам еден натпревар за тоа кој мислите дека е најубав играч и за тоа да знам каков маж сакаат жените за да можам да се направам една пластична операција и да изгледам како него:je: :je:. За слика тешко дека ќе можите да ме убедите, или ќе можи да ви пратам ама уште не се знае

И не сум пер :):):):):):):):)
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
<3

Да не заборавам за натреварот за тоа кој е најубав фудбалер ќе ја замолам ragazza да отвори нова тема. Оти мислам дека на неа најубаво ќе изгледа :)
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
JuveFan напиша:
Јас од моја страна можам да кажам дека ги сакам жените и тоа најмногу и мислам дека без жена мажот ќе пропадни и ќе му биде многу досадно во овај проколнат живот :):). Иначе мило ми е што ве напалив толку многу и се надевам дека на мене ќе се случи нешто такво како што мислам дека ќе го сонувам вечер:wub: . Кога го клавав дечкото (Роналдо) сакав да направам еден натпревар за тоа кој мислите дека е најубав играч и за тоа да знам каков маж сакаат жените за да можам да се направам една пластична операција и да изгледам како него:je: :je:. За слика тешко дека ќе можите да ме убедите, или ќе можи да ви пратам ама уште не се знае

И не сум пер :):):):):):):):)
Trampa ti nas fotka nie tebe od Bebe 11 vo kupachi:)
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
За тоа сум врФка. Ама ќе треба до вторник да почекате за со костум да се сликам :):):):):):):):):)
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
ragazza напиша:
Trampa ti nas fotka nie tebe od Bebe 11 vo kupachi:)
Па да се уплаши да неможе да спие вечер...:) али побрзај со таа сликата, од кај знаеш може ќе те бендисаме па вечер нема ни да имаш шанса да сонуваш....:P
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
JuveFan напиша:
мислам дека без жена мажот ќе пропадни и ќе му биде многу досадно во овај проколнат живот :):)
За овоа што го кажа бравос имаш награда...:) Али не ти кажувам сега што, тоа лично фаца у фаца ќе ти го кажам.

JuveFan напиша:
И не сум пер :):):):):):):):)
А за овоа дубоко се извинувам...али ќе имаш шанса да се докажеш :P

P.S. Леле луѓе ама забегав...
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
<3

Ај можи ќе се докажам некогаш сега за сега само можам фудбалерчина да ви пуштам. Иначе за тоа лице в лице што треба да ми го кажиш се надевам дека ќе се види ме за да ми кажиш, а ако мислиш дека го забораваш можиш на пп да ми пишиш :):):):). А и не знам за што треба да се плашам ?
 

LadyPatron

Temptation
Член од
23 март 2005
Мислења
268
Поени од реакции
3
Фудбалот да биде интересен и за жените...

За да ни мине побрзо времето(Светското првенство) на нас жените,овде може да ставате слики,биографии,и слични информации за вашите омилени фудбалери...
Јас одамна му го имам меракот на овој Sexy Kicker
Sebastian Kehl
 

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125


Лееј сликава само што ја најдов....да ги напалиме малце форумџикиве.....
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
zenit i fudbalot

znaci vaka?:
dali i zosto ne treba zenite da gledaat fudbal?
-moeto mislenje: 90 % od zenite navivaat za timovite kade igraat "manekenite" znaci ne odbiraat :)
-gledaat vo potencijalni "sponzori","egzistencionalni personi"
-dosaduvaat za vreme na natprevarite...

no,ima makar i retko:
zeni koi gi sakaat fudbalskite timovi i go "odbiraat" fudbalot!

go baram mislenjeto,na ovaa mosne zanimliva tema?:pos2:
:helou::helou:
pa bujrum :)
 

Commando

Единство-Активизам-Сила
Член од
12 јули 2007
Мислења
426
Поени од реакции
2
Девојките и фудбалот?

Дали на форумов има девојки што играат фудбал?Дали играте фудбал?Не?Зошто?Ајде малце разглабајте,да слушнеме дали само ние машките уживаме во фудбалот?:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom