Фудбалот и жените...

Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Мене нешто не ми излева сликата некои јапанци ми се гледат...до мене да не е? :kajg: А иначе ајкенди Роналдињо мислам дека се вика од португалската репрезентација...Леле каков еееееееееее да го ручкам
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Кристијано Роналдо да не е?!

Роналдињо игра у Бразил, не е убав, има грди зуби и не верувам дека би го ручкала: ))
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
betogrozdanov45 напиша:
Кристијано Роналдо да не е?!

Роналдињо игра у Бразил, не е убав, има грди зуби и не верувам дека би го ручкала: ))
ne da e grd.................najgrd pogrd nema
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Roque Santa Cruz e :) Aj da vidam drugi:)
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
JA GOTOVOA SUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM .. ke rabotam celo leto .. ali sredeno e da si dojdam doma taman svedska ko ke igrat fudbal .. i bashka znam pred nekolku godini ko gledaf paraguay ko igraaa.. gi gledaf bashka za ubavite mashkiiiiiiiii .. ali .. aj svedska .. moram da navivam .. ili anglija .. ili.. KOJ PA GI EBA .. site gi sakam .. AHAIaHAIahaiaH .. muz ko muz .. gi sakam ! eden 2 3 .. site neka mi se nacrta tuka pred vrata .. mu davam soba od odma .. ah ah ah ! (=
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
BeBe11 напиша:
Мене нешто не ми излева сликата некои јапанци ми се гледат...до мене да не е? :kajg: А иначе ајкенди Роналдињо мислам дека се вика од португалската репрезентација...Леле каков еееееееееее да го ручкам
Vo Portugalskata samo CHRISTIANO RONALDO , uff kakov e :) Samo da znaj so mu mislam hihih .
Denes igra vo Manchester United i vo Portugalskata reprezentacija
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Sandra напиша:
JA GOTOVOA SUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM .. ke rabotam celo leto .. ali sredeno e da si dojdam doma taman svedska ko ke igrat fudbal .. i bashka znam pred nekolku godini ko gledaf paraguay ko igraaa.. gi gledaf bashka za ubavite mashkiiiiiiiii .. ali .. aj svedska .. moram da navivam .. ili anglija .. ili.. KOJ PA GI EBA .. site gi sakam .. AHAIaHAIahaiaH .. muz ko muz .. gi sakam ! eden 2 3 .. site neka mi se nacrta tuka pred vrata .. mu davam soba od odma .. ah ah ah ! (=
Posebno mazite vo Bosna :) *
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Мх мх мх ... Сеа ќе си барам сличиња од Роналдо.
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
BeBe11 напиша:
Мене нешто не ми излева сликата некои јапанци ми се гледат...до мене да не е? :kajg: А иначе ајкенди Роналдињо мислам дека се вика од португалската репрезентација...Леле каков еееееееееее да го ручкам

...абе и мене ми отвора некои јапонци и реклами со јапонско писмо:pos: Ragazza дај види што е со човекот, не може да се види.
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Kaj mene Sagaqua izlegva cela slika:)
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Туууууу бреееее...најди го и закачи го овде да го видиме.Не можам да се сетам која фаца беше.

А мене овој би ми свршил работа :je:



...на пример, место доручек во оваа варијанта:je:

 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Ееееееее така видиш....Еве гооооо:je: Бомбонче :icon_lol:

 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Абе кој и да ми го дадат од овие не враќам, не сум многу прибирлива :) А и у право бевте, на Кристијано Роналдо мислев, леле многу е лепотан лице што има мх мх мх...па тоа телцето...
Бонбончиња
 

Kajgana Shop

На врв Bottom