Фудбалери Кајганџии! Season 12/13 [Пријавување: Играме 8х8 на поголем терен!]

Статус
Затворена за нови мислења.
В

Вори

Гостин
Петок не ми одговара ич,за четврток терминот е вечерен,ама ипак подобро тогаш него петок.

Иначе ако може прашајте и за во 11 Октомври па да видиме што ќе кажат тие.
 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
Дали постои некаква можност да учествувам и јас на некои од овие натпревари , нов сум скоро се доселив во Скопје .. ? :)
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Дали постои некаква можност да учествувам и јас на некои од овие натпревари , нов сум скоро се доселив во Скопје .. ? :)
Може како не може,само луѓе дајте читните неколку страни наназад има све напишано за членови кои сакаат да ни се придружат не го малтретирајте Кајзер безпотребно :D

Мене ми одговора и Петок во 17 30 ама видов дека има четврток повеќе гласови па гласав за тој термин.Позз4е
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
А уште малку ако се мислиме ќе ги нема и тие, минатата недела го имаше тој термин од 17:30 во четврток ама ете сега е земен!
 

Gunner_L

Lord , Lord Bendtner
Член од
7 април 2009
Мислења
922
Поени од реакции
500
Може како не може,само луѓе дајте читните неколку страни наназад има све напишано за членови кои сакаат да ни се придружат не го малтретирајте Кајзер безпотребно :D
Барав , не најдов 99 страни се :S ..Гледам се гласа за термин , а само да прашам во која сала се игра ?
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
А уште малку ако се мислиме ќе ги нема и тие, минатата недела го имаше тој термин од 17:30 во четврток ама ете сега е земен!
Епа прибидејќи ЧЕТВРТОК 23 20 има дупло повеќе гласови за кратко време од соте други термини, мислам дека можеш да закажеш, и да се смени насловот на темава и тоа да биде тоа.
П.С Горе - доле, сите што играме редовно сме гласале така да другиве и да гласаат не ми игра нешто улога, знаејќи како сме се организирале до сега.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Тешко иде вака договарање дали се слагаат сите со условот капар што треба да се остави значи за да се задржи терминот?
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Барав , не најдов 99 страни се :S ..Гледам се гласа за термин , а само да прашам во која сала се игра ?
Во балон се игра четврток 23 20...(Форца)
--- надополнето: Oct 15, 2011 2:21 PM ---
Тешко иде вака договарање дали се слагаат сите со условот капар што треба да се остави значи за да се задржи терминот?
Брате ние не сме моментално Скопје види ако можете дадите ние ќе ви даеме кога ќе стигнеме...
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Капарот се остава на прво играње значи дај да не се мешаме без везе читајте што пишав битно е дали на сите им одговара цената и дефинитивно терминот... Е сега колку луѓе ќе бидеме тоа е друга работа.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Капарот се остава на прво играње значи дај да не се мешаме без везе читајте што пишав битно е дали на сите им одговара цената и дефинитивно терминот... Е сега колку луѓе ќе бидеме тоа е друга работа.
Епа добро ондак не сум прочитал добро :D,луѓе има така да резервирај...
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Епа незнам што да кажам. Место 150 ќе треба 300 првиот и вториот пат да се даде, ама на крај последните 2 термини нема да ги платиме зашто ке бидат платени со капарот. И тоа е тоа, исто ти се фаќа. А сеа на другите како ќе им одговара незнам, мене ми одговара, и најубаво да се направи листа на сите што им одговара.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Епа незнам што да кажам. Место 150 ќе треба 300 првиот и вториот пат да се даде, ама на крај последните 2 термини нема да ги платиме зашто ке бидат платени со капарот. И тоа е тоа, исто ти се фаќа. А сеа на другите како ќе им одговара незнам, мене ми одговара, и најубаво да се направи листа на сите што им одговара.
На сите би требало да ни одговора само нека резервира Супервизор со време и да се договорите по колку треба да даваме со све капар...
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Епа незнам што да кажам. Место 150 ќе треба 300 првиот и вториот пат да се даде, ама на крај последните 2 термини нема да ги платиме зашто ке бидат платени со капарот. И тоа е тоа, исто ти се фаќа. А сеа на другите како ќе им одговара незнам, мене ми одговара, и најубаво да се направи листа на сите што им одговара.
Тоа е тоа плус овој термин можда е добар пошто после нас нема никој... И цената ќе биде по 300ден од човек првите две играња (ако сме 12 луѓе), ако сме 14+ тогаш ќе се израчунаме таму, помалку ќе биде по човек со тоа што како што кажа последните две играња се покриени со капарот (освен ако не откажеме еден или два термини така пропаѓаат парите)...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Абе какви листи какви комплицирања, го замараме дечкото непотребно кај се труди да закажува.

На кој не му одговара нека се изјасни и после он нека се труди за термини ако е дотаму работава, а не супервизор да го замараме. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom